Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
12 września 2018

Zderzenie na Drodze Głównej Południowej

Zderzenie na Drodze Głównej Południowej
pSP Jastrzębie

Nieuwaga była przyczyną zderzenia samochodów do jakiego doszło na Drodze Głównej Południowej. Na szczęście obyło się bez ofiar.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w godzinach porannych. Na skrzyżowaniu dróg - Droga Główna Południowa doszło do zderzenia samochodów osobowych.

- W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez kierującą samochodem osobowym marki Citroen C1 doszło do zderzenia z drugim samochodem osobowym marki Seat Leon - bez osób poszkodowanych. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, neutralizacji i sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz posprzątaniu jezdni z pozostałości po  kolizji - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!