Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 września 2018

Rada Nadzorcza JSW zleciła kontrolę w spółce

Rada Nadzorcza JSW zleciła kontrolę w spółce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Obecnie trwa kontrola przeprowadzana w Jastrzębskiej Spółce Węglowej, która została zlecona przez Radę Nadzorczą tej spółki. Ważą się losy Daniela Ozona, prezesa JSW. 

Minister energii Krzysztof Tchórzewski potwierdził, że aktualnie trwa kontrola w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Minister nie ustosunkował się do informacji o możliwej dymisji prezesa spółki Daniela Ozona. Jego dalsze funkcjonowania na tym stanowisku może być powiązane z wynikami tej kontroli.

Zapytany o ocenę pracy Daniela Ozona szef resortu energii zaznaczył, że "każdy prezes jest oceniany w każdym aspekcie".

- Niestety, w zakresie mojej pracy jest wielu prezesów, i w zależności od tego, jak się ta współpraca układa, tak decyzje zapadają. (...) Co jakiś czas są decyzje i to nie jest nic nadzwyczajnego - ocenił Tchórzewski (wypowiedź dla portalu wnp).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Smolka12.09.2018 23:13

Inowacje a prawie stracili domenę . lol

Kalifaktor12.09.2018 20:40

Ty Krzysztof ty się od nas odczep.My jesteśmy bardzo potrzebni na kopalni bo zmęczonemu kierowniczkowi który na was krzyczy bo śpicie na dole gotujemy po wyjeździe pyszne obiadki.A moja domową wisniowka to nawet nadsztygar nie pogardzi !!!!A na swojskie jajka z dwoma żołtkami to nawet od KRG mam zamówienia !!!!

Krzysztof12.09.2018 19:55

Niech ktoś się zajmie tymi kalfaktorami z boryni bo to już skandal co tam się wyrabia.Co to już niema żadnych służb w spółce żeby ukrócić to leberstwo za najlepsze pieniądze na wypłatę.

Alkoholik12.09.2018 12:14

Oprócz tej kontroli wystarczy przebadać ich wszystkich alkomatem wyniki byłyby zaskakujące.

do Egon12.09.2018 10:07

Masz okazję jak każdy kupuj akcje póki tanie i nie narzekaj .

Egon12.09.2018 7:11

Ktoś zarobi na spadku akcji into sporo wywołali zniżkę że zawirowania w jsw że zmianą prezesa obkupili się akcjami a po audycie powiedzą że wszystko ok i akcje poszybują w górę szybki zarobek.

Gość12.09.2018 6:36

Już są pierwsze wyniki, dotyczą zakupów awaryjnych, nie jest dobrze.