Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
13 września 2018

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu
fot. Andrzej Klocek

W sobotę 15 września głównymi ulicami miasta przebiegną zawodnicy „Jastrzębskiej Dziesiątki”. Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu w centrum Jastrzębia. 

W godzinach od 15.30 do 20.00 wystąpią utrudnia w ruchu drogowym w Centrum Miasta.

VIII Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka” oraz VI Biegi Małego Jastrząbka odbędą się 15 września  (sobota) w godzinach od 16.00 do 20.00.

Start i Meta imprezy znajduje się przy Hali Widowiskowo-Sportowej Aleja Jana Pawła II 6 w Jastrzębiu-Zdroju.

O godzinie 16.00 rozpoczną się biegi w ramach VI Biegów Małego Jastrząbka i potrwają do godziny ok.17.00.

W godzinach od 15.30 zostanie zamknięty odcinek drogi przy Alei Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do ul. Leśnej.

Natomiast od godziny 17.30  zamknięty zostanie docinek drogi Aleja Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Leśną do Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną

O godzinie 18.00 wystartuje Bieg Główny na 10km spod Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodnicy będą się kierować Aleją Jana Pawła II (nitką pod prąd) do skrzyżowania z ul. Prostą gdzie następuje przebiegnięcie na prawą nitkę jezdni (zgodnie z kierunkiem ruchu). Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania 2 pętle ( od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ul. Prostą do skrzyżowania Alei J.Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną). Po pokonaniu drugiej pętli zawodnicy będą kierowali się do mety przy hali widowiskowo-sportowej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska

Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu Runmageddonu Silesia JSW S.A. Weź udział w morderczym biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Prawdomowny14.09.2018 18:35

@Jula: zachowaj te diagnozy dla siebie i nie staraj się być mądrzejsza niż jesteś.

Jula13.09.2018 21:18

Do Prawdomowny
Skoro nie masz czasu na zakupy w tygodniu lub w sobote do poludnia to pewnie pracujesz po 12h. Tylko ze wtedy to stac Cie na to zeby Ci zakupy do domu przywiezli. Moze sam bys sie przylaczyl do biegu a nie biadolil bo sklepy w niedziele beda zamkniete

BOLEK13.09.2018 18:49

Radio Teheran konieczne badanie głowy.

Ruptawiok13.09.2018 12:42

To tylko kilka godzin 2 raz w tym roku i jest problem bo w centrum a u nas w Ruptawej co chwila cała sobota i niedziela i to może być?
Radnemu z boryni zablokowali wyjazd ze wsi bo z domu mógł się ruszyć przez 2h na 10 lat i cały tok interpelacji w UM ruszy.
Mam to gdzieś ale jednym co chwilę i może być a innym raz na jakiś czas i za często.

Prawdomowny13.09.2018 11:26

W niedziele wszystko pozamykane a Wy w sobotnie popoludnie utrudnienia robicie. Organizujcie sobie te biegi gdzies na obrzezach a nie w centrum.

Dziękujęmy13.09.2018 10:11

Dziękujemy za podanie tej informacji. Będziemy unikać tras biegu. Biegnącym życzymy zwycięstwa!

Ona13.09.2018 8:49

Bez sensu czy ludzie nie maja kalendarza w sobote 1. Dożynki miejskie 2. Bieg 3. A pod kinem food traki. Nie dalo sie tego jakos rozlozyc w czasie???

Pokaż wszystkie opinie (10)