Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
13 września 2018

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu
fot. Andrzej Klocek

W sobotę 15 września głównymi ulicami miasta przebiegną zawodnicy „Jastrzębskiej Dziesiątki”. Należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu w centrum Jastrzębia. 

W godzinach od 15.30 do 20.00 wystąpią utrudnia w ruchu drogowym w Centrum Miasta.

VIII Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka” oraz VI Biegi Małego Jastrząbka odbędą się 15 września  (sobota) w godzinach od 16.00 do 20.00.

Start i Meta imprezy znajduje się przy Hali Widowiskowo-Sportowej Aleja Jana Pawła II 6 w Jastrzębiu-Zdroju.

O godzinie 16.00 rozpoczną się biegi w ramach VI Biegów Małego Jastrząbka i potrwają do godziny ok.17.00.

W godzinach od 15.30 zostanie zamknięty odcinek drogi przy Alei Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do ul. Leśnej.

Natomiast od godziny 17.30  zamknięty zostanie docinek drogi Aleja Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Leśną do Alei J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną

O godzinie 18.00 wystartuje Bieg Główny na 10km spod Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodnicy będą się kierować Aleją Jana Pawła II (nitką pod prąd) do skrzyżowania z ul. Prostą gdzie następuje przebiegnięcie na prawą nitkę jezdni (zgodnie z kierunkiem ruchu). Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania 2 pętle ( od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ul. Prostą do skrzyżowania Alei J.Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną). Po pokonaniu drugiej pętli zawodnicy będą kierowali się do mety przy hali widowiskowo-sportowej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę będą utrudnienia w ruchu W niedzielę będą utrudnienia w ruchu

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Prawdomowny14.09.2018 18:35

@Jula: zachowaj te diagnozy dla siebie i nie staraj się być mądrzejsza niż jesteś.

Jula13.09.2018 21:18

Do Prawdomowny
Skoro nie masz czasu na zakupy w tygodniu lub w sobote do poludnia to pewnie pracujesz po 12h. Tylko ze wtedy to stac Cie na to zeby Ci zakupy do domu przywiezli. Moze sam bys sie przylaczyl do biegu a nie biadolil bo sklepy w niedziele beda zamkniete

BOLEK13.09.2018 18:49

Radio Teheran konieczne badanie głowy.

Ruptawiok13.09.2018 12:42

To tylko kilka godzin 2 raz w tym roku i jest problem bo w centrum a u nas w Ruptawej co chwila cała sobota i niedziela i to może być?
Radnemu z boryni zablokowali wyjazd ze wsi bo z domu mógł się ruszyć przez 2h na 10 lat i cały tok interpelacji w UM ruszy.
Mam to gdzieś ale jednym co chwilę i może być a innym raz na jakiś czas i za często.

Prawdomowny13.09.2018 11:26

W niedziele wszystko pozamykane a Wy w sobotnie popoludnie utrudnienia robicie. Organizujcie sobie te biegi gdzies na obrzezach a nie w centrum.

Dziękujęmy13.09.2018 10:11

Dziękujemy za podanie tej informacji. Będziemy unikać tras biegu. Biegnącym życzymy zwycięstwa!

Ona13.09.2018 8:49

Bez sensu czy ludzie nie maja kalendarza w sobote 1. Dożynki miejskie 2. Bieg 3. A pod kinem food traki. Nie dalo sie tego jakos rozlozyc w czasie???

Pokaż wszystkie opinie (10)