Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
Konferencja
14 września 2018

Nadchodzą wielkie porządki w mieście

Nadchodzą wielkie porządki w mieście
fot. pixabay

Problem śmieci, zwłaszcza tych podrzuconych, jest widoczny również w naszym mieście. Czy sprawcy tych niechcianych pakunków zmienią swoją postawę? Mają ku temu okazję w czasie trwania akcji „Sprzątanie świata - Polska 2018”.

Tradycyjnie, jak co roku, miasto Jastrzębie-Zdrój bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata - Polska 2018”, zainicjowanej przez fundację Nasza Ziemia.

- Sprzątanie świata - Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest wsparcie selektywnej zbiórki odpadów. Jest to bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy” w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody - podkreślają magistraccy urzędnicy.

Podczas tej akcji każdy może przysłużyć się temu, aby Jastrzębie było czyste i zadbane. Wystarczy… posprzątać po sobie. Można też uświadamiać sąsiadów i znajomych na temat tego, jak powinno się postępować ze śmieciami. Można też posprzątać fragment swojego najbliższego otoczenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Remis GKS-u z Miedzią Legnica Remis GKS-u z Miedzią Legnica

Konferencja gospodarcza w Jastrzębiu Konferencja gospodarcza w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
LO16.09.2018 16:38

Ludzie obudzcie się kiedy protest pod u.m. przeciwko totalitarnym, niekonsultowanym ze społeczeństwem podwyżkomi za odbiór. ........

Ona 15.09.2018 9:58

niech Straz miejska zatrudnią bo nie robia nic konkretnego wypasione ,,

Wlkp15.09.2018 7:38

Mogliby taką akcje po wyborach zorganizować bo pewnie plakaty i banery będą wisieć i zasmiecac miasto jeszcze kilka tygodni po wyborach

Gość14.09.2018 22:03

Co do porządków to SKR Mszana i ich wyczyny to woła o pomstę do nieba. Co z tego że zbierają śmieci i czyszczą pobocza w swoim rewirze jak je wyrzucają w głąb lasu. Gruby traktorzysta z ul rybnickiej na następny raz wasze śmieci przywiozę ci na podwórko bo SM ma to gdzieś.

Smolka14.09.2018 21:00

Śmiecąc daję prace innym taka prawda .

Jastrzębie 14.09.2018 20:17

Ktoś kiedyś powiedział że nawet na śmieciach idze zarobić!

smerf12514.09.2018 15:18

No to jest okazja aby ci którym urząd umarza długi mogli się odwdzięczyć.

Pokaż wszystkie opinie (11)