Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
Best Fit
14 września 2018

Nadchodzą wielkie porządki w mieście

Nadchodzą wielkie porządki w mieście
fot. pixabay

Problem śmieci, zwłaszcza tych podrzuconych, jest widoczny również w naszym mieście. Czy sprawcy tych niechcianych pakunków zmienią swoją postawę? Mają ku temu okazję w czasie trwania akcji „Sprzątanie świata - Polska 2018”.

Tradycyjnie, jak co roku, miasto Jastrzębie-Zdrój bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata - Polska 2018”, zainicjowanej przez fundację Nasza Ziemia.

- Sprzątanie świata - Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest wsparcie selektywnej zbiórki odpadów. Jest to bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy” w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody - podkreślają magistraccy urzędnicy.

Podczas tej akcji każdy może przysłużyć się temu, aby Jastrzębie było czyste i zadbane. Wystarczy… posprzątać po sobie. Można też uświadamiać sąsiadów i znajomych na temat tego, jak powinno się postępować ze śmieciami. Można też posprzątać fragment swojego najbliższego otoczenia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podrzucają własne śmieci unikając opłat Podrzucają własne śmieci unikając opłat

Pracownik firmy zbierającej odpady został ranny Pracownik firmy zbierającej odpady został ranny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
LO16.09.2018 16:38

Ludzie obudzcie się kiedy protest pod u.m. przeciwko totalitarnym, niekonsultowanym ze społeczeństwem podwyżkomi za odbiór. ........

Ona 15.09.2018 9:58

niech Straz miejska zatrudnią bo nie robia nic konkretnego wypasione ,,

Wlkp15.09.2018 7:38

Mogliby taką akcje po wyborach zorganizować bo pewnie plakaty i banery będą wisieć i zasmiecac miasto jeszcze kilka tygodni po wyborach

Gość14.09.2018 22:03

Co do porządków to SKR Mszana i ich wyczyny to woła o pomstę do nieba. Co z tego że zbierają śmieci i czyszczą pobocza w swoim rewirze jak je wyrzucają w głąb lasu. Gruby traktorzysta z ul rybnickiej na następny raz wasze śmieci przywiozę ci na podwórko bo SM ma to gdzieś.

Smolka14.09.2018 21:00

Śmiecąc daję prace innym taka prawda .

Jastrzębie 14.09.2018 20:17

Ktoś kiedyś powiedział że nawet na śmieciach idze zarobić!

smerf12514.09.2018 15:18

No to jest okazja aby ci którym urząd umarza długi mogli się odwdzięczyć.

Pokaż wszystkie opinie (11)