Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
14 września 2018

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu
fot. UM Jastrzębie

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować oprawcę.

Śledczy ustalili, że najczęściej dochodziło do tego podczas awantur domowych. Wówczas podejrzany nadużywał alkoholu, wyzywał, popychał, szarpał, a nawet bił po twarzy pokrzywdzoną.

- Podczas jednej z ostatnich awantur, agresor uderzył kilkukrotnie kobietę w twarz powodując u niej obrażenia. Po tym zajściu kobieta postanowiła przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim organy ścigania. Na wniosek śledczych, jastrzębski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu domowego oprawcy. Za popełnione przestępstwa mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Zabójca DJ'a Krzysztofa  - Adrian S. skazany na 12 lat więzienia Zabójca DJ'a Krzysztofa - Adrian S. skazany na 12 lat więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Gość zołza z zofiówki 18.09.2018 0:22

Oj chłopie co ty sobie myślałes ,gdy biłeś kobietę???.Niestety takich ,,Januszków,( ,,Ballada o Januszku,,), mamy więcej .Wychowałam dwóch synów,to z domu wynosi się empatię dla drugiej osoby ,tego ksiądz,katecheta i szkoła nie nauczy,tylko my rodzice!!!

Do Sheriff16.09.2018 20:04

I pyk 2 zeta wpadło za komentarz.

Samotny16.09.2018 20:03

Łobuz kocha mocniej panie. jak sobie wybieracie tak macie

>zraniona16.09.2018 12:15

Szkoda że 5 lat temu jak mnie pobił frajer z którym byłam, przyjechała policja i tylko go spisała i puściła... Miałam rozwaloną, zakrwawiona wargę i opuchnietą całą twarz. Widać musiałaby się stać tragedia żeby zareagowali Jak trzeba...

Smolka16.09.2018 1:49

Kiedyś wzywalem policję baba bila gościa ten az chciał skoczyć z 1 piętra aby się ratować. Przyjechała policja i wyprowadzili gościa zakutego w kajdanki do radiowozu i pojechali kij wie gdzie. Zwala. Baba wygrala.

lipa15.09.2018 22:52

Niektórym tępym dzidom imponuje sposób bycia damskich bokserów i dlatego z nimi siedzą

gość14.09.2018 20:42

Dlaczego z nim siedziała? Czy jej to pasowała, a może rajcowało? Jakaś niewolnica Izaura. Pewnie była na jego utrzymaniu.

Pokaż wszystkie opinie (21)