Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 września 2018

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu
fot. UM Jastrzębie

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować oprawcę.

Śledczy ustalili, że najczęściej dochodziło do tego podczas awantur domowych. Wówczas podejrzany nadużywał alkoholu, wyzywał, popychał, szarpał, a nawet bił po twarzy pokrzywdzoną.

- Podczas jednej z ostatnich awantur, agresor uderzył kilkukrotnie kobietę w twarz powodując u niej obrażenia. Po tym zajściu kobieta postanowiła przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim organy ścigania. Na wniosek śledczych, jastrzębski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu domowego oprawcy. Za popełnione przestępstwa mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Gość zołza z zofiówki 18.09.2018 0:22

Oj chłopie co ty sobie myślałes ,gdy biłeś kobietę???.Niestety takich ,,Januszków,( ,,Ballada o Januszku,,), mamy więcej .Wychowałam dwóch synów,to z domu wynosi się empatię dla drugiej osoby ,tego ksiądz,katecheta i szkoła nie nauczy,tylko my rodzice!!!

Do Sheriff16.09.2018 20:04

I pyk 2 zeta wpadło za komentarz.

Samotny16.09.2018 20:03

Łobuz kocha mocniej panie. jak sobie wybieracie tak macie

>zraniona16.09.2018 12:15

Szkoda że 5 lat temu jak mnie pobił frajer z którym byłam, przyjechała policja i tylko go spisała i puściła... Miałam rozwaloną, zakrwawiona wargę i opuchnietą całą twarz. Widać musiałaby się stać tragedia żeby zareagowali Jak trzeba...

Smolka16.09.2018 1:49

Kiedyś wzywalem policję baba bila gościa ten az chciał skoczyć z 1 piętra aby się ratować. Przyjechała policja i wyprowadzili gościa zakutego w kajdanki do radiowozu i pojechali kij wie gdzie. Zwala. Baba wygrala.

lipa15.09.2018 22:52

Niektórym tępym dzidom imponuje sposób bycia damskich bokserów i dlatego z nimi siedzą

gość14.09.2018 20:42

Dlaczego z nim siedziała? Czy jej to pasowała, a może rajcowało? Jakaś niewolnica Izaura. Pewnie była na jego utrzymaniu.

Pokaż wszystkie opinie (21)