Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 września 2018

Zmiana lokalizacji poradni dla dzieci - odwołana!

Zmiana lokalizacji poradni dla dzieci - odwołana!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

WSS nr 2 poinformował w piątek rano, że następuje zmiana siedziby Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dzieci na terenie Jastrzębia. Jednak po południu tego samego dnia szpital nadesłał informację, że do tego nie dojdzie.

- Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w  Jastrzębiu-Zdroju,  informuje, że przeniesienie Poradni Nocnej i  Świątecznej Opieki Zdrowotnej zlokalizowanej przy ul. Krasickiego 21 do  budynku głównego szpitala, ze względu na łącząca nas umowę z Narodowym   Funduszem Zdrowia, nie może być zrealizowane. Wszelkie informacje, które  się na ten temat ukazały są nieaktualne. Wobec powyższego, lekarz dedykowany dzieciom będzie nadal przyjmował w budynku szpitala przy ul. Krasickiego 21, tak jak to było dotychczas - napisała rzecznik prasowy szpitala Marcelina Twardowska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Gość20.09.2018 19:09

To wstyd że Jastrzębie nie ma opieki dla dzieci. Miałam niestety okazję trafić do szpitala w Chorzowie z moim dzieckiem, ból ucha od razu pomoc specjalisty, a nie pediatry który nie jest w stanie pomóc mojemu dziecku tylko wypisać receptę. A na lekarza w szpitalu nie ma co liczyć ponieważ nawet nie zajrzał do ucha, kazał jechać do lekarza dziecięcego taki cham i gbur młody lekarz a dziecku nie chciał pomóc!!!!

Gość zołza z zofiówki 18.09.2018 0:30

Prawie każdy z rodziców zna szpital na ul.Krasickiego,co tu by pisać ?
Właściwie nic poza tym,że ...no właśnie szkopół jest taki ,że nikt nie potrafi opisać warunków i opieki na Krasiku,to jest alien.Tyle w temacie

Smolka16.09.2018 0:53

PiS blokuje każdą ustawę która jest nie na rękę.

Koks15.09.2018 21:47

Po doprowadzilo do ruiny nasze Jastrzębie

Waldek15.09.2018 20:32

To kto w koncu zadzi naszym miastem? Pani z ramienia PO czy PiS?

Do Olo8915.09.2018 10:57

100 % w punkt

Radio Teheran15.09.2018 8:52

"ze względu na łącząca nas umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, nie może być zrealizowane"

Oczywiscie nikt, wlaczajac nagradzana medalami Pania Menadzer, o tym nie wiedzial.
Dno.

Pokaż wszystkie opinie (22)