Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
17 września 2018

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wkrótce poznamy piątego kandydata na prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Stowarzyszenie Kukiz’15 poinformowało, że zawalczy o fotel włodarza miasta.

Według nieoficjalnych informacji o prezydenturę z ramienia Kukiz’15 będzie walczył Jakub Gruszka. Jest to jeden z liderów tego ugrupowania oraz założyciel stowarzyszenia Jastrzębie-Zdrój - Miasto Sukcesu promującego gospodarcze możliwości rozwoju miasta.

-  Event Manager z wieloletnim doświadczeniem, przez dwa lata odpowiadał za pozyskiwanie klientów w polsko-hiszpańskiej spółce, najpierw jako przedstawiciel handlowy, następnie dzięki wynikom jako dyrektor sprzedaży. Uczestnik wielu szkoleń sprzedażowych oraz negocjacyjnych. Obecnie rozpoczyna własną przygodę z biznesem w branży eventowo-muzycznej. Prywatnie mąż i ojciec trójki niesamowitych dzieciaków - informuje Stowarzyszenie Miasto Sukcesu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2 Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2

Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji" Prezydent Hetman: "Nowa, lepsza jakość komunikacji"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
do godz.9.4418.09.2018 16:43

Nie opowiadaj głupot pani Anna kieruje urzędem i przy pomocy rzeszy pracowników (ponad 500 osób )robi to co musi,bo jest zaplanowane i i na co przeznaczone środki z Budżetu Miasta.Prezydent jest organem wykonawczym,a Rada Miasta organem uchwałodawczym. Każdy na jej miejscu zrobiłby więcej dla tego Miasta. Ona tylko nim administruje, a nie zarządza!!! Rządy obecnej władz PiS to najlepsze i jedyne lekarstwo dla wszystkich Polaków!!!!

do Gojek18.09.2018 9:44

Faktycznie jesteś "gojek". Dałeś się nabrać Kaczyńskiemu, że PO to zło. Prawda jest odwrotna. PiS jest złem niszczącym Polskę. PO to ludzie, którym się nie chce pracować zbyt intensywnie. Ale nie zagrażają naszej demokracji.
Żaden z kandydatów nie zna się na ty do czego startuje. Pani Anna udowodniła, że wie jak można polepszyć nasze miasto. Nie marzy, nie obiecuje, tylko to tworzy.

Gojek18.09.2018 8:00

Każdy lepszy od "fachowców" z peło.

Arleta18.09.2018 7:47

Jakby zgolił tą dziecinną bródkę to może i by coś z niego było.

dorek18.09.2018 7:43

Podziękujmy POPISOWI i zagłosujmy na kogoś innego.

obserwator18.09.2018 6:39

Zanim pójdziemy do urn warto zobaczyć kto piastował najwyższe stanowiska w Radzie Miasta i brał największą kasę z naszych podatków i zarazem niszczył miasto. Tych pseudo przewodniczącym i wice - już dziękujemy!!!

miki17.09.2018 22:38

Baj baj PLATFUSY. Juz nie moge patrzeć jak to miasto nie daje kasy na modernizacje dróg w sołectwach:szeroka,borynia...

Pokaż wszystkie opinie (29)