Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 września 2018

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2
fot. wikipedia

Fundacja Anny Dymnej postanowiła wyekspediować Janusza Świtaja na K2. Jastrzębianin podejmuje to wyzwanie. Wraz z nim wspinać się będą wybitni himalaiści. 

Wyprawa jest zorganizowana z okazji 15-lecia działalności Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Z tej okazji 15 uczestników, w tym jastrzębianin Janusz Świtaj, zdobędą krakowski K2, czyli Kopiec Tadeusza Kościuszki.

- Bądźcie świadkami niezwykłej ekspedycji! Wspólnie dopingujmy 15 bohaterów, którzy 26 września zdobędą szczyt K2... czyli Kopca Kościuszki w Krakowie.  Krzysztof Globisz, Anna Krupa, Michał Ziomek, Janusz Świtaj, reprezentanci Polski w rugby na wózkach i wielu innych podejmie wyzwanie, aby udowodnić, że warto pomagać, zadziwiać świat i dodawać odwagi tym, którym brakuje sił i wiary. Wspinać będą się z nami wybitni himalaiści: Kinga Baranowska, Ryszard Pawłowski i Krzysztof Wielicki, którzy objęli patronatem całą wyprawę - informuje Fundacja Anny Dymnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia

Jastrzębianin najlepszy w Ostrawie Jastrzębianin najlepszy w Ostrawie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Pipi18.09.2018 8:22

Kto zapłaci fundacja??

Gość zołza z zofiówki 18.09.2018 0:12

Janusz ,dawaj ! Masz siłę i upór godny gladiatora,niejeden pełnosprawny może zazdrościć Ci hartu ducha -Jastrzębianka z rodziną

Gość17.09.2018 20:28

Janusz dawaj dawaj, co to dla Ciebie, kibicuję ci.

Rara17.09.2018 13:50

K2 w Krakowie ;-) spoko. Nie doczytałem. Przepraszam.

Rara17.09.2018 13:47

Trudna góra. A poza tym. Wniosą go tam narażając swoje życie. Następnie inni nie przygotowani pujdą bo będą myśleli on mógł a ja nie mogę ?! Odpowiedzialność za publikowane treści powinna być trochę większa. Powodzenia - mam nadzieję że się Panu uda.

KAZ17.09.2018 12:26

Zdrowemu trudno wylyź a dopiero na wózku.

Pjoter17.09.2018 11:17

Chyba na kubalonke haszplem

Pokaż wszystkie opinie (8)