Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
17 września 2018

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2
fot. wikipedia

Fundacja Anny Dymnej postanowiła wyekspediować Janusza Świtaja na K2. Jastrzębianin podejmuje to wyzwanie. Wraz z nim wspinać się będą wybitni himalaiści. 

Wyprawa jest zorganizowana z okazji 15-lecia działalności Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Z tej okazji 15 uczestników, w tym jastrzębianin Janusz Świtaj, zdobędą krakowski K2, czyli Kopiec Tadeusza Kościuszki.

- Bądźcie świadkami niezwykłej ekspedycji! Wspólnie dopingujmy 15 bohaterów, którzy 26 września zdobędą szczyt K2... czyli Kopca Kościuszki w Krakowie.  Krzysztof Globisz, Anna Krupa, Michał Ziomek, Janusz Świtaj, reprezentanci Polski w rugby na wózkach i wielu innych podejmie wyzwanie, aby udowodnić, że warto pomagać, zadziwiać świat i dodawać odwagi tym, którym brakuje sił i wiary. Wspinać będą się z nami wybitni himalaiści: Kinga Baranowska, Ryszard Pawłowski i Krzysztof Wielicki, którzy objęli patronatem całą wyprawę - informuje Fundacja Anny Dymnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Janusz Świtaj został magistrem Janusz Świtaj został magistrem

Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Pipi18.09.2018 8:22

Kto zapłaci fundacja??

Gość zołza z zofiówki 18.09.2018 0:12

Janusz ,dawaj ! Masz siłę i upór godny gladiatora,niejeden pełnosprawny może zazdrościć Ci hartu ducha -Jastrzębianka z rodziną

Gość17.09.2018 20:28

Janusz dawaj dawaj, co to dla Ciebie, kibicuję ci.

Rara17.09.2018 13:50

K2 w Krakowie ;-) spoko. Nie doczytałem. Przepraszam.

Rara17.09.2018 13:47

Trudna góra. A poza tym. Wniosą go tam narażając swoje życie. Następnie inni nie przygotowani pujdą bo będą myśleli on mógł a ja nie mogę ?! Odpowiedzialność za publikowane treści powinna być trochę większa. Powodzenia - mam nadzieję że się Panu uda.

KAZ17.09.2018 12:26

Zdrowemu trudno wylyź a dopiero na wózku.

Pjoter17.09.2018 11:17

Chyba na kubalonke haszplem

Pokaż wszystkie opinie (8)