Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
17 września 2018

Którędy wjechać na Żelazny Szlak Rowerowy?

Którędy wjechać na Żelazny Szlak Rowerowy?
fot. FB / Żelazny Szlak Rowerowy

Żelazny Szlak rowerowy, chociaż nie jest jeszcze w pełni ukończony, budzi spore zainteresowanie mieszkańców. Coraz częściej pada pytanie, którędy wjechać na ścieżkę rowerową poprowadzoną po nieczynnym nasypie kolejowym?

Pogoda sprzyja wycieczkom rowerowym, a więc może obrać kierunek na Żelazny Szlak Rowerowy? Z centrum miasta można dojechać do niego kierując się w kierunku sołectwa Moszczenica, a następnie ulicą Komuny Paryskiej do Godowa - po nieczynnym nasypie kolejowym.  Na terenie sołectwa rowerzysta napotka na swojej drodze oznakowania, które naprowadzą go na ścieżkę.  

Jeśli ktoś ma ochotę na poznanie tej nowej trasy rowerowej w towarzystwie innych cyklistów, może to zrobić biorąc udział w sobotnim rajdzie - Żelazny Rajd Rowerowy, organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Można się jeszcze zapisać w siedzibie MOSiR (Stadion Miejski, ul. Harcerska). Można też bezpośrednio przed startem w sobotę, 22 września, w biurze zawodów - hala widowiskowo-sportowa o godz. 8:00.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie kontynuacja "Żelaznego Szlaku Rowerowego" Będzie kontynuacja "Żelaznego Szlaku Rowerowego"

Miasto dostało 8 mln na budowę ścieżek rowerowych Miasto dostało 8 mln na budowę ścieżek rowerowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
hmmm21.09.2018 10:29

Dlaczego z On -Line tak szybko zniknął Borys z POd Budki z piwem. Ponoć chcial nas ratować od smogu POdnosząc po raz kolejny koszty sądowe jeszcze o 500% -czyz nie. Może ti jego by trzabylo w tym smogu zlikwidować jak pomor ptasiej grypy.

Gość19.09.2018 22:59

biorą kredyt na mysz za 30 zł bo jak go spłacą to mają taniej o 2300 inny kredyt

Gość18.09.2018 19:17

Do Do Gość z 11:40
Dziś o 12:29

To akurat mądrze rozpisałeś ale ile jest takich co bierze kredyt na kredyt? Biorą bo dają a potem ogłasza upadłość i w sumie to ich wszyscy utrzymujemy. A oni się śmieją i znowu zaciągają.

Osobiście znam luci co biorą 30zł na mysz komputerową w ratach. A mi zazdroszczą że tylko 1 kredyt miałem w życiu. W sumie to i tego żałuję.

Do Gość z 11:4018.09.2018 12:29

"Bo dostali a jak rozwalą to dostaną jeszcze"... Smutne masz doświadczenia w zarządzaniu pieniędzmi ? Skąd takie wnioski ?
Kredyty są dla mądrych... Kredyt pozwala na inwestycje w środki, które ten kredyt spłacają.... np. mieszkanie pod wynajem, koparkę która zarabia (mnóstwo ludzi się buduje), garaż dla motocyklistów którzy chętnie schowają odpłatnie motorki na zimę :)))...

myśleć !!!!

Gość18.09.2018 11:40

Do Do Gość
Dziś o 10:41

A potem się dziwcie że macie kredyty inie potraficie ich spłacić.

Zacznijcie zarządzać własnymi pieniędzmi i tymi powierzonymi ale z głową a nie szastać na lewo i prawo bo dostali a jak rozwalą to dostaną jeszcze.

Do Gość18.09.2018 10:41

Twój przykład świadczy o płytkiej świadomości.
Abyś zrozumiał głupotę jaką wypisujesz to deczko poprawimy twój sposób rozumowania.
"Maż zarabia pieniądze a żona nie pracująca je rozwala bo to jego pieniądze a nie żony. Ma z czego rozwalać(czyt. inwestować) bo do pieniędzy męża dokłada się zamożny sąsiad i sąsiad tego sąsiada, aby w ramach zrównoważonego rozwoju umożliwić mężowi i żonie dołączyć do klasy średniej, a nie dziadować jak Ukraina. Paniatno ???
Oczywiście sąsiedzi mają prawo dyktować, co w ramach ofiarowanych pieniędzy przykładowa żona może kupić (czyt. zainwestować) dla dobra całej rodziny. Stąd wynika min. uzasadniony zachwyt naszym pięknym krajem, odwiedzających nas obywateli z poza Unii Europejskiej. Prościej się nie da.

Gość18.09.2018 10:14

Do Małgosia
17.09.2018 22:16

A UNIA EUROPEJSKA to co z marsa ma kasę? To nasze pieniądze!

Jak tego nie rozumiesz to masz przykład:
Maż zarabia pieniądze a żona nie pracująca je rozwala bo to jego pieniądze a nie żony. To wasze rodzinne pieniądze chyba ze macie podział majątku ale takiego w UNI nie mamy na razie.

Pokaż wszystkie opinie (17)