Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
18 września 2018

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom

Jastrzębski kuchmistrz pomaga seniorom
fot. pixabay

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to Michał Bałazy, znawca sztuki kulinarnej, już myśli o wigilii dla seniorów. Każdy może mieć w tym swój udział.

- Jesteśmy na etapie przygotowywania III edycji kolacji charytatywnej "Świeć Betlejemska Gwiazdo..." połączonej z koncertem świątecznym. Kolację, jak co roku, przygotuje kilkunastu najlepszych kuchmistrzów Rzeczypospolitej, jak zwykle zrobią to nie pobierając gaży. Wieczór dedykowany jest tym, o których często - jak sami o sobie mówią- Bóg zapomniał... pensjonariuszom Domów Spokojnej Starości, położonych na terenie Górnego Śląska i Śląska Cieszyńskiego. Dzięki pomocy partnerów nie tylko branży HoReCa, udało nam się przez dwa ostatnie lata, dać odrobinę radości, sporo ciepłą i ogrom miłości staruszkom, którymi nikt z rodziny nie zechciał się opiekować, nawet w okresie najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia - mówi Michał Bałazy.

Jastrzębski kuchmistrz pragnie ugościć na wieczerzy wigilijnej 180 osób. Zwraca się do każdego, kto ma otwarte serce o pomoc, wsparcie. Można go udzielić na specjalnej zrzutce internetowej.

- Doskonale wiemy jak trudno jest przychylić się do kolejnej z dziesiątek próśb kierowanych do Państwa, jednak głęboko wierzę, że wspólnie, przy udziale niewielkich środków uda się zgromadzić kwotę oraz produkty zabezpieczające potrzeby tego wyjątkowego wydarzenia - przekonuje Michał Bałazy

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą zajęcia stolarskie, jogi, tańca i inne dla seniorów Będą zajęcia stolarskie, jogi, tańca i inne dla seniorów

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do "Anonim"19.09.2018 9:09

Niech wystartuje w wyborach na najlepszego kucharza, bo wątpię żeby się znał na działaniu miasta. Starczy już pracy radnych, którzy są bezradni bo nie mają pojęcia czym się zajmują. Potrzebni nam są prawdziwi samorządowcy, znający problemy miasta i sposoby na ich usuwania i tworzenia nowych pozytywnych miejsc ku naszemu zadowoleniu.
Myślcie, kogo wybieracie. Nikt z wybranych nie powinien być osobą przypadkową. Sprawdzajmy kandydatów i dyskutujmy tu o nich. Jest sporo wartościowych ludzi w naszym mieście.

Anonim 18.09.2018 22:29

.......... I startuje w wyborach

Brawo18.09.2018 9:27

Starzy ludzie dziś, budowali Polskę. Nie patrzyli jak ona jest politycznie. To co mamy dziś, jest ich zasługą. Należy im się szacunek i pomoc. To powinno być normą. To bardzo chrześcijański odruch. Po tym też widać czy ktoś jest chrześcijaninem. Nie po chodzeniu do kościoła.

Gość18.09.2018 8:23

Człowieku, chcesz zabłysnąć, a nie znasz znaczenia słów, których używasz. Kuchmistrz to osoba zarządzająca kuchnią. Kuchmistrz nie gotuje. Chyba, że wreszcie zrozumiał, że nie jest kucharzem, tylko początkującym celebrytą, który chce zabłysnąć w mediach.

Julia18.09.2018 6:39

Co konkretnie potrzebne? Pieniądze czy produktu?