Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°17°
20 września 2018

Oskarżony o pobicie J.Hrycia chciał popełnić samobójstwo

Oskarżony o pobicie J.Hrycia  chciał popełnić samobójstwo
fot. kb /jastrzebieonline

Nadal trwa proces oskarżonych o śmiertelne pobicie i zabójstwo Jacka Hrycia, które miało miejsce 4 czerwca 2017 r. w Jastrzębiu. Według nieoficjalnych informacji jeden z oskarżonych usiłował popełnić samobójstwo.

- Rok i przeszło trzy miesiące minęło od zamordowania mego syna Jacka przez pięciu katów z Jastrzębia Zdroju. Mordercy przebywają w areszcie. Z nieoficjalnych źródeł - jeden już chciał sobie życie odebrać, bo i tak pomału mu się kończy życie tak, jak czterem pozostałym katom. Już dość mam, jak ich widzę na rozprawach, ale będę dotąd walczył, aż będą surowo osądzeni - napisał na jednym z portali społecznościowych Zenon Hryć, ojciec zamordowanego.

Rozprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Gliwicach - Wydział Karny Zamiejscowy w Rybniku. Pięciu mężczyznom zarzuca się śmiertelne pobicie Jacka Hrycia, a jednemu z nich zabójstwo. Oskarżeni utrzymywali, że ofiara była prowodyrem zajścia w jednym z lokali. Jastrzębianin został zaatakowany przez sprawców z niewiadomych przyczyn na ulicy Sybiraków. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat, wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Piąty sprawca został doprowadzony przez rodzinę na Komendę Miejską Policji.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

25 lat za zabójstwo Jacka Hrycia 25 lat za zabójstwo Jacka Hrycia

Za śmiertelne pobicie prokurator żąda 25 i 8 lat więzienia Za śmiertelne pobicie prokurator żąda 25 i 8 lat więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (52)
Max18.04.2019 9:59

Piszcie co tylko chcecie ale tych pięciu pseudo ludzi zabiło człowieka i nie ma tutaj co ich tłumaczyć Czy posty pisze rodzina ofiary czy tez bliscy tych 5-ciu dupków ktokolwiek
Zabili i powinni ponieść bardzo surową karę

Jan28.09.2018 6:50

Tak, tak, na pewno sa niewinni, biedne boroczki! Szkoda tylko, ze na filmie pokazanym w sądzie widac, ze cala piatka kopie i zabija Jacka- i co teraz, obroncy? Morderstwo ze szczegolnym okrucienstwem! A do reszty "odwaznych przed monitorem" - ofiara nigdy nie jest winna. Zawsze winny jest morderca. Trzeba byc podłą swinia, zeby miec zarzuty do rodziny ś. p. Jacka..

do obrońców morderców24.09.2018 15:28

postukajcie się w czółko, Arek tzn ofiara sama się zabiła a tych 5 zbójów a przepraszam aniołów go ratowało????Ciebie Byku trzeba też ściągnąć na ziemie.Gdyby kolega wdał się w bójkę to też był by tam gdzie Jacek a tych pięciu morderców dalej by katowało każdego , może i tobie by dupę ochłodzili.Dobrze ,ze chłopak zawiadomił służby.W Polsce jeszcze można chodzić gdzie się chce więc byku nie bredz.Powtarzam odczepcie się od rodziny ofiary.

Byk24.09.2018 10:01

Gdzie był kolega, który z nim był i nie pomógł mu tylko uciekł. Tak to jest jak się chodzi po nocach na dyskoteki. Zona w szpitalu. Szkoda,ze zginął młody człowiek ale jak ktos kiedyś napisał poszedł tam po swoja śmierć. Gdyby nie było go tam, to by żył. To nie usprawiedliwa osób, które go biły. Czekam na wyrok sprawiedliwy.

Byk24.09.2018 9:56

Ojciec zamordowanego syna za bardzo zieje nienawiścią, a toi tez jest złe. Bo to jego wyniszcza a nie ich. Czekac na wyrok ale nie cieszyć się z tego,ze ktoś chciał odebrać sobie życie.

ZDR24.09.2018 7:48

PDW!!

Arek23.09.2018 22:53

Ciekawe co byscie pisali gdyby waszych synów czy córki A NAWET WAS SAMYCH osądzali niesłusznie? W internecie kazdy z was jest wyszczekany

Pokaż wszystkie opinie (52)