Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
20 września 2018

"Mamy receptę na nasze miasto". Wybory 2018

"Mamy receptę na nasze miasto". Wybory 2018
fot. kb /jastrzebieonline

Mocno stawiają na gospodarkę. Uważają, że należy powołać wiceprezydenta do spraw pozyskiwania inwestorów - to między innymi postulaty kolejnego kandydata na prezydenta miasta Jakuba Gruszki.

Jakub Gruszka, został w środę zarejestrowany jako piąty w kolejności zgłoszeń kandydat na prezydenta Jastrzębia-Zdroju. W tym samym dniu podczas konferencji prasowej przedstawił swój program wyborczy oraz kandydatów na radnych.

- Mamy receptę na to, aby miasto było atrakcyjne gospodarczo, żeby było dobrze zarządzane, przyjemne dla ludzi, naszpikowane miejscami do aktywnego i pełnego wrażeń spędzania czasu.  Nie ukrywam, że są ode mnie osoby lepsze, które powinny zostać prezydentem. Jednak stwierdziły one - byli to głównie przedsiębiorcy - że będę ich kandydatem Przyjąłem to z wielkim honorem - mówił Jakub Gruszka.

Jakub Gruszka mocno podkreślał, jak ważne są dla naszego miasta sprawy gospodarcze. Dlatego postuluje powołanie wiceprezydenta do spraw pozyskiwania inwestorów. Podkreśla jak ważna jest współpraca miasta z Jastrzębską Spółką Węglową.  Zapowiada powołania mobilnego pracownika terenowego urzędu miasta do kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami.

Z innych spraw wymienia konieczność uruchomienia kolejnego żłobka oraz placówki dla osób niepełnosprawnych, budowę rodzinnego parku rozrywki wraz ze skateparkiem, przejęcie i modernizacja DH Kłos na kameralną galerię z kinem, pełną renowację targowiska i obniżenie opłat targowych.  

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie ma kandydata w Eurowyborach - to Jakub Gruszka! Jastrzębie ma kandydata w Eurowyborach - to Jakub Gruszka!

Jastrzębianin chce zostać europosłem Jastrzębianin chce zostać europosłem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
wyborca24.09.2018 6:51

Przykrywki pisu nie chcemy!!!

smolka przyjaciel21.09.2018 22:44

Oby nie pis i po gadowski ACTA !

aa21.09.2018 19:17

pisiory oddajcie węgiel i 14 stke za 2016 r zabraliscie wy a nie PO

Miro21.09.2018 17:47

Trolle! tutaj dajecie radę, ale mina wam zrzednie jak zobaczycie wyniki tych wyborów!

Keyaccountmanager21.09.2018 15:16

Młodzi ambitni haha.
Jest tu kilka celnych komentarzy, poczytaj sobie Tomasz.
Nic dodac nic ująć!
Ten kto to pisał musi ich bardzo dobrze znać bo to czysta ale prawda.
A ręce to mogą miec co najwyżej czyste jak je umyją.

Gość21.09.2018 14:21

Recepta na miasto - gdyby was wybrali to antydepresanty gratis i przeciwbólowe dla pisu jak ich tyle będzie bolał podczas wykopkow

Inspektor Pracy21.09.2018 10:36

"Mamy receptę na nasze miasto" -powiedział kiedyś Rabbi do Żyda jak ten prosił o "recepte" pomoc bo mu kury zdychały non- stop....: "wiesz kolejna receptę to ja będę miał ale czy Ty będziesz miał jeszcze kury"
ale od siebie powiem :wszystko byle by nie sk... z PO--antyludzcy ,antyspołeczni ,antyrobotniczy.
Hetman daj se spoko ,do roboty za nauczycielke do 67r zycia . Gadowski załatwi Tobie etat.

Pokaż wszystkie opinie (35)