Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
21 września 2018

65 lat w związku małżeńskim

65 lat w związku małżeńskim
fot. UM Jastrzębie

65 lat wspólnego bycia razem w związku małżeńskim to piękny jubileusz. W Domu Zdrojowym świętowano  złote, szmaragdowe, diamentowe i żelazne gody.

W czwartek, w samo południe dla dostojnych jubilatów raz jeszcze zabrzmiał Marsz Mendelsohna, nie zabrakło też okolicznościowego tortu i wielu ciepłych życzeń.35 par świętowało 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, 5 może pochwalić się 55. letnim stażem, 8 jest ze sobą już 60 lat, a 2 pary przysięgę złożyły sobie 65 lat temu. Podczas uroczystości Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, w imieniu Prezydenta RP, wręczyła dostojnym jubilatom okolicznościowe medale. Program artystyczny specjalnie na tę okazję przygotował zespół „Druga Młodość”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny 100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkaniec22.09.2018 8:53

To piękne jubileusze. Ale trzeba dużo wyrozumiałości i miłości aby ich doczekać. Jak Pan Bóg pozwoli, to za 7 lat dołączymy do świętujących Złote Gody. Pozdrawiam wszystkich Jubilatów i życzę wielu jeszcze wspólnych lat.

bobek21.09.2018 12:45

do Leszek jak ich ZUS nie dopadnie .

Leszek21.09.2018 9:23

Moi rodzice na drugi rok będą obchodzić 65 lat wspólnego życia.