Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
21 września 2018

65 lat w związku małżeńskim

65 lat w związku małżeńskim
fot. UM Jastrzębie

65 lat wspólnego bycia razem w związku małżeńskim to piękny jubileusz. W Domu Zdrojowym świętowano  złote, szmaragdowe, diamentowe i żelazne gody.

W czwartek, w samo południe dla dostojnych jubilatów raz jeszcze zabrzmiał Marsz Mendelsohna, nie zabrakło też okolicznościowego tortu i wielu ciepłych życzeń.35 par świętowało 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, 5 może pochwalić się 55. letnim stażem, 8 jest ze sobą już 60 lat, a 2 pary przysięgę złożyły sobie 65 lat temu. Podczas uroczystości Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, w imieniu Prezydenta RP, wręczyła dostojnym jubilatom okolicznościowe medale. Program artystyczny specjalnie na tę okazję przygotował zespół „Druga Młodość”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

100. urodziny pani Cecylii 100. urodziny pani Cecylii

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkaniec22.09.2018 8:53

To piękne jubileusze. Ale trzeba dużo wyrozumiałości i miłości aby ich doczekać. Jak Pan Bóg pozwoli, to za 7 lat dołączymy do świętujących Złote Gody. Pozdrawiam wszystkich Jubilatów i życzę wielu jeszcze wspólnych lat.

bobek21.09.2018 12:45

do Leszek jak ich ZUS nie dopadnie .

Leszek21.09.2018 9:23

Moi rodzice na drugi rok będą obchodzić 65 lat wspólnego życia.