Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
25 września 2018

Mężczyzna chciał się zabić. Przeszkodzili mu mundurowi

Mężczyzna chciał się zabić. Przeszkodzili mu mundurowi
fot. pixabay

Na jednej z bocznych ulic mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Dzięki intuicji i szybkiej interwencji strażników miejskich 44-latek żyje.

W miniony piątek w godzinach południowych w trakcie patrolu sołectwa Moszczenica, patrol Straży Miejskiej zauważył zaparkowany na poboczu drogi samochód dostawczy, który przyciągnął uwagę mundurowych.

- Już po chwili podejrzenia okazały się jak najbardziej zasadne. W otwartym samochodzie znajdował się mężczyzna, który zamierzał podjąć próbę samobójczą. Strażnicy natychmiast podjęli czynności, dzięki którym powstrzymano jego działania. Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji - informuje Straż Miejska.

Przybyli na miejsce ratownicy nie stwierdzili obrażeń ciała, a funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji ustalili, że 44-latek jest poszukiwanym, którego zaginięcie zgłosiła dzień wcześniej rodzina.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Uderzyła w samochód i uciekła Uderzyła w samochód i uciekła

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Tragedie25.09.2018 14:56

W zeszłym rok, w Polsce, zabiło się ponad 5 tysięcy ludzi. Czy to wynik działania partii rządzącej, która obiecuje ale też popycha nas do faszyzmu. Bandyci popierani przez PiS czują się coraz bardziej bezkarni. A sądy mają za zadanie ich bronić.
Walczmy o swoje życie. PiS zniszczy nas a potem odejdzie zapisując się historii bardzo negatywnie. Cóż z tego, że skończą źle. Ilu niewinnych, porządnych Polaków popełni samobójstwo widząc, że nie mają szans na życie na które tak ciężko pracują.