Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
27 września 2018

Chętnych na badania nie zabrakło

Chętnych na badania nie zabrakło Zobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W poniedziałek  odbyła się I Konferencja Medyczna w Jastrzębiu-Zdroju. Jej organizatorami było  Stowarzyszenie „Jastrzębska Urologia” i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

W sumie w konferencji wzięło udział ponad 700 osób, wystąpiło 14 prelegentów, przeprowadzono dwa szkolenia dla 44 osób, wykonano 88 bezpłatnych badań USG jamy brzusznej i układu moczowego oraz wiele pomiarów cukru, ciśnienia itp.

- Organizatorzy konferencji bardzo dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które objęły patronatem i wsparciem finansowym to wydarzenie oraz pracownikom,  za ogromne zaangażowanie w organizację i przebieg konferencji - informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

WSS nr 2: Zmiana lokalizacji gabinetów lekarskich WSS nr 2: Zmiana lokalizacji gabinetów lekarskich

Niebezpieczna droga do prosektorium Niebezpieczna droga do prosektorium

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość27.09.2018 20:39

do Do Gość 15:43
Dziś o 15:50

Nie nie byłem ale zdjęcia zobaczyłem. Przestałem chodzić już kiedyś na takie imprezy. Z obawy linczu przez stare baby. Ale mam okazje bywać często w przychodniach. I tam tez jedne i te same twarze. A tylko po to aby z domu się wyrwać i ponarzekać. Mam taka ciekawostkę zawsze dla nich. Mam numerek "0" To na nie działa jak woda święcona na szatana.

Do Gość 15:4327.09.2018 15:50

To już wiadomo, że tam bywasz i masz rozdartą mordę na innych. Bo uważasz, że tylko ty masz prawo stać tam gdzie chcesz. Czy ty jesteś człowiekiem czy tylko udajesz człowieka?

Gość27.09.2018 15:43

To samo co w parku jak jest jakaś akcja same stare gęby jedne i te same i wiecznie morda rozdarta: " Pan tu nie stał bo ja tu stoję od rana"

Radio Teheran27.09.2018 14:55

Kogucik znow w akcji.
Kto tego skompromitowanego czlowieka do wystepow publicznych dopuszcza?