Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
27 września 2018

Chętnych na badania nie zabrakło

Chętnych na badania nie zabrakło Zobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W poniedziałek  odbyła się I Konferencja Medyczna w Jastrzębiu-Zdroju. Jej organizatorami było  Stowarzyszenie „Jastrzębska Urologia” i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

W sumie w konferencji wzięło udział ponad 700 osób, wystąpiło 14 prelegentów, przeprowadzono dwa szkolenia dla 44 osób, wykonano 88 bezpłatnych badań USG jamy brzusznej i układu moczowego oraz wiele pomiarów cukru, ciśnienia itp.

- Organizatorzy konferencji bardzo dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które objęły patronatem i wsparciem finansowym to wydarzenie oraz pracownikom,  za ogromne zaangażowanie w organizację i przebieg konferencji - informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość27.09.2018 20:39

do Do Gość 15:43
Dziś o 15:50

Nie nie byłem ale zdjęcia zobaczyłem. Przestałem chodzić już kiedyś na takie imprezy. Z obawy linczu przez stare baby. Ale mam okazje bywać często w przychodniach. I tam tez jedne i te same twarze. A tylko po to aby z domu się wyrwać i ponarzekać. Mam taka ciekawostkę zawsze dla nich. Mam numerek "0" To na nie działa jak woda święcona na szatana.

Do Gość 15:4327.09.2018 15:50

To już wiadomo, że tam bywasz i masz rozdartą mordę na innych. Bo uważasz, że tylko ty masz prawo stać tam gdzie chcesz. Czy ty jesteś człowiekiem czy tylko udajesz człowieka?

Gość27.09.2018 15:43

To samo co w parku jak jest jakaś akcja same stare gęby jedne i te same i wiecznie morda rozdarta: " Pan tu nie stał bo ja tu stoję od rana"

Radio Teheran27.09.2018 14:55

Kogucik znow w akcji.
Kto tego skompromitowanego czlowieka do wystepow publicznych dopuszcza?