Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
27 września 2018

Wspólnota Samorządowa bez prezydenta. Kogo poprą?

Wspólnota Samorządowa bez prezydenta. Kogo poprą?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Wspólnota Samorządowa nie przedstawiła swojego kandydata na prezydenta miasta. Ugrupowanie to będzie walczyć o miejsca w Radzie Miasta.

Wspólnota Samorządowa ostatecznie nie zgłosiła żadnego kandydata na urząd Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Nieoficjalnie mówiło się, że swój start rozważa były prezydent Marian Janecki, jednak będzie się on ubiegał o mandat radnego.

Na pytanie, dlaczego Wspólnota Samorządowa nie powalczy o fotel prezydenta miasta odpowiada pełnomocnik komitetu wyborczego Damian Gałuszka.

- Decyzję o tym, że nie będziemy desygnować nikogo ze swojego grona na prezydenta miasta podjął Zarząd Wspólnoty Samorządowej. Na pewno w pierwszej turze oficjalnie nie będziemy popierać żadnego kandydata. Jeśli konieczna będzie druga tura, wówczas nasze ugrupowanie rozważy ewentualne poparcie. Za wcześnie jest teraz mówić o konkretnym nazwisku - mówił Damian Gałuszka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Radna chce wyciąć konary, bo zasłaniają krzyż Radna chce wyciąć konary, bo zasłaniają krzyż

Małolepszy i Gałuszka wiceprzewodniczącymi Małolepszy i Gałuszka wiceprzewodniczącymi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
jastrzebianin 7430.09.2018 21:01

Janecki - PIS BIS Siwiec - SLD Gałuszka - asystent Matusiaka. Wielce szanowni kandydaci: czy myślicie, że jastrzębska społeczność cierpi na amnezję?

Gość30.09.2018 18:37

Janecki to kto wspólnota? Już nie więc wiadomo że PiS

Gość30.09.2018 11:46

Jak to bez prezydenta wystawili kasze a Janecki czeka na bycie wice. A co wujkowi odmowisz. Tak liczą na zgarnięcia miasta. Nie tym razem miasto pożegnalo was 4 lata temu resztę pożegna teraz.

Danio30.09.2018 11:15

Widze ze zarząd Wspólnoty Samorządowej zreflektował sie że koalicjia z PIS przynosi więcej złego niz dobrego. No cóz- lepiej późno niż za późno. Liczę że kandydaci Wspolnoty Samarzadowej pokaza swoją niezależność w tych wyborach . Powodzenia

Gość29.09.2018 8:42

Ostatnia sesja pokazała chamstwo pisu brak kultury i ogłady.

Franek29.09.2018 8:10

Jak to kogo? Kaszę ,przecież to jest przybudówka PiS.Zobaczcie jakie ich radni zajmują stanowiska w Radzie Miasta.

wyborca29.09.2018 6:29

Kto widział ostatnią sesję Rady Miasta to z utwierdził się w przekonaniu, że nie chcemy takiego poziomu rządzących jaki pokazali prowadzący. Trzeba reprezentować pewien poziom i umieć się wysławiać!

Pokaż wszystkie opinie (54)