Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
27 września 2018

"Awantury, wrzaski i przekleństwa". Ludzie mają dość

"Awantury, wrzaski i przekleństwa". Ludzie mają dość

W jednym z budynków przy ulicy Wodzisławskiej dochodzi do bulwersujących scen. Kłótnie, wrzaski, wyzwiska są tam na porządku dziennym. Mundurowi są często wzywani pod ten adres.

- Większość mieszkańców pokoi hotelowych jest pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie niejednokrotnie narkotyków. W czasie burd stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia współmieszkańców, o czym świadczą liczne interwencje policji i ratownictwa medycznego.  Często po posesji biegają zataczające się kobiety oraz mężczyźni. Awantury, wrzaski, kłótnie, przekleństwa, głośne pijackie „rozmowy” słyszą wszyscy okoliczni mieszkańcy, w tym dzieci - napisali między innymi mieszkańcy ul. Wodzisławskiej i Boża Góra Prawa w anonimowym liście skierowanym do władz miasta.

Zastępca prezydenta miasta Robert Chojecki ustosunkowując się do tych informacji, zapewnił, że skierował pismo w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada Zderzenie samochodów na ul. 11 Listopada

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Prawdomowny30.09.2018 11:07

Zlikwidować SM.

Gość28.09.2018 22:06

Dysydent to następny przykład. Musi poklepać w klawisze. Nie wie o co chodzi gdzie dzwonią ale poczytał tytuł i pierwsze 4 wyrazy i wali komentarzami.

Gość28.09.2018 17:04

Dysydent ty sie klepnij w to coś puste co na karku nosisz.Nie chodzi o hotel przy BP,tylko o były bar ,,Pod rurami"Są tam teraz pokoje do wynajęcia,taki ala wulc :)

Yeti28.09.2018 7:36

Ciekawe rzeczy tu niektórzy piszą nie wiedziałem że Ance straż miejska wozi zakupy,rower służbowe auto.A o synu choejckiej zatrudnionym w urzędzie miasta też ciekawe a ta chojecka z platformy acha tak po nitce do kłębka i wszystko rozumiem.

Sztefa28.09.2018 7:07

Jaka prezydent takie podejście do problemu liczy się wlasna korzyść oraz kolegów i koleżanek z PO.reszta nieważna .

dysydent27.09.2018 19:49

Gdzie hotel przy BP a gdzie osiedle Boża Góra Prawa !!!!! Poklep się w mózg.

Gość27.09.2018 15:50

To samo około godziny 15:15 dzień w dzień taksówki z logo i kogutem SM odwożą jednych i tych samych z UM do domów. Rano tez trafiłem na przywózce ale nie zawsze. Może źle patrzę.

Pokaż wszystkie opinie (18)