Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
27 września 2018

"Awantury, wrzaski i przekleństwa". Ludzie mają dość

"Awantury, wrzaski i przekleństwa". Ludzie mają dość

W jednym z budynków przy ulicy Wodzisławskiej dochodzi do bulwersujących scen. Kłótnie, wrzaski, wyzwiska są tam na porządku dziennym. Mundurowi są często wzywani pod ten adres.

- Większość mieszkańców pokoi hotelowych jest pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie niejednokrotnie narkotyków. W czasie burd stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia współmieszkańców, o czym świadczą liczne interwencje policji i ratownictwa medycznego.  Często po posesji biegają zataczające się kobiety oraz mężczyźni. Awantury, wrzaski, kłótnie, przekleństwa, głośne pijackie „rozmowy” słyszą wszyscy okoliczni mieszkańcy, w tym dzieci - napisali między innymi mieszkańcy ul. Wodzisławskiej i Boża Góra Prawa w anonimowym liście skierowanym do władz miasta.

Zastępca prezydenta miasta Robert Chojecki ustosunkowując się do tych informacji, zapewnił, że skierował pismo w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video) Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Prawdomowny30.09.2018 11:07

Zlikwidować SM.

Gość28.09.2018 22:06

Dysydent to następny przykład. Musi poklepać w klawisze. Nie wie o co chodzi gdzie dzwonią ale poczytał tytuł i pierwsze 4 wyrazy i wali komentarzami.

Gość28.09.2018 17:04

Dysydent ty sie klepnij w to coś puste co na karku nosisz.Nie chodzi o hotel przy BP,tylko o były bar ,,Pod rurami"Są tam teraz pokoje do wynajęcia,taki ala wulc :)

Yeti28.09.2018 7:36

Ciekawe rzeczy tu niektórzy piszą nie wiedziałem że Ance straż miejska wozi zakupy,rower służbowe auto.A o synu choejckiej zatrudnionym w urzędzie miasta też ciekawe a ta chojecka z platformy acha tak po nitce do kłębka i wszystko rozumiem.

Sztefa28.09.2018 7:07

Jaka prezydent takie podejście do problemu liczy się wlasna korzyść oraz kolegów i koleżanek z PO.reszta nieważna .

dysydent27.09.2018 19:49

Gdzie hotel przy BP a gdzie osiedle Boża Góra Prawa !!!!! Poklep się w mózg.

Gość27.09.2018 15:50

To samo około godziny 15:15 dzień w dzień taksówki z logo i kogutem SM odwożą jednych i tych samych z UM do domów. Rano tez trafiłem na przywózce ale nie zawsze. Może źle patrzę.

Pokaż wszystkie opinie (18)