Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 września 2018

Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

Jastrzębscy policjanci interweniowali wobec rodziców, którzy pod wpływem alkoholu zajmowali się swoimi dziećmi

Mieszkaniec jednego z jastrzębskich osiedli zwrócił się o pomoc do mundurowych z powodu niepokojących odgłosów, wydobywających się z mieszkania sąsiadów. Z relacji mężczyzny wynikało, że słyszał, jak kobieta woła "ratunku", dlatego postanowił zawiadomić policję.

- W mieszkaniu, oprócz 49-latka i 28-letniej żony, policjanci zastali 14-miesięczną dziewczynkę i 7-latka. Okazało się, że rodzice dzieci byli pijani. Zarówno ojciec, jak i matka mieli w organizmie 2 promile alkoholu. Na miejsce przybyła znajoma kobiety, która zaopiekował się maluchami. Jak ustalili mundurowi, pomiędzy małżonkami doszło do kłótni... Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jeśli potwierdzi się, że rodzice narazili życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić im może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sytuację rodziny monitorować będzie dzielnicowy

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Bis29.09.2018 11:15

Do gość: "zajmijcie się terapią...." Tzn kto ma się nią zająć? Jaka instytucja? Patrząc na problem pijanych rodziców który jest coraz powszechniejszy a co niektórzy nie widzą w tym problemu uważając że nic się nie stalo chciałbym się dowiedzieć jak ma zająć się rodzić dzieckiem 14 miesiecznym mając 2 promile ?!!! Ludzie ! Zastanówcie nad tym co piszecie!

:-((29.09.2018 11:04

"grozić im może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności" nie ma nic głupszego! Dla tego co wymyślił art.za picie też by się przydało parę latek.Najlepiej wszystkich pijących pozamykać a społeczeństwo niech ich utrzymuje...a co! Ludzie piją bo nie mają zajęcia nie maja pracy nie wiedzą co robić z wolnym czasem a będzie jeszcze gorzej.

gość29.09.2018 8:15

Zajmijcie się terapią tych alkoholików, a nie ciągle o nich piszecie i ich krytykujecie, a efektów brak!!! Wysłać ich na odwyk lub do Klubu AA. Podobno wszyscy zacni już tam uczeszczają!

Gość28.09.2018 13:28

Dwójka dzieci to jednak 1000 zł, spróbujcie to przepić , to przecież koło 56 butelek wódki. A oni muszą bo rząd dał i wymaga.

zeby28.09.2018 9:26

Jessika Ty nie masz swojego rozumu? Czy w tak prostej sprawie potrzebujesz porady od innych?Może chcesz sie usprawiedliwic przed pijusami?W razie czego to nie ja, to ludzie mi podpowiedzieli.

ticcc28.09.2018 8:46

ja dac im 500 plus a oni pija cale jastrzebi

Jessika27.09.2018 22:45

Dobry wieczór czy jak znam takich ludzi powinnam to też zgłosić ? To nie był pierwszy taki przypadek.....

Pokaż wszystkie opinie (16)