Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
28 września 2018

Przez cały tydzień będzie biesiada w środku miasta

Przez cały tydzień będzie biesiada w środku miasta
fot. pixabay

Już od poniedziałku przed kinem „Centrum” stanie namiot, w którym przez tydzień codziennie będą odbywać się koncerty. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Codziennie, przez siedem dni publiczność będzie miała okazję posłuchać muzyki charakterystycznej dla różnych regionów Polski i świata. Wystąpią: „Tyrolia Band”, „Baciary”, „Redlin”, Dimitris Zorbas z zespołem, „Antonio i Marina”, „Romansa” oraz Mirek Jędrowski z zespołem. Podczas wcześniejszych eydcji tej imprezy cieszyła się ona dużym powodzeniem. Mieszkańcy docenili to, że mogą wspólnie spędzać jesienne wieczory i wspólnie się bawić. Wstęp na imprezę jest wolny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
Byk01.10.2018 19:43

Dlaczego tego nie robią na jarze??? Tam juz jest gotowa scena! Więcej miejsca a tak to wszytsko koliduje z ludźmi, którzy zawsze tam parkują. A do tego ten hałas z tych kolumn nie do zniesienia dla pań tam pracujących w sklepach.

axel30.09.2018 17:08

Henio...a ty jełopie POpaprany pójdziesz ,zeżresz kiełbache...popijesz piwem a reszta się nieliczy...i najlepiej jakby było za darmochę!!!

do Henio30.09.2018 15:43

Nikt nie jest świętą krową ale to chyba nie jest miejsce do organizowania jakiś pierdół blokując przez cały tydzień ogólnodostępny parking do pobliskich sklepów , widać że masz mnóstwo jadu chyba jeszcze po przegranych wyborach przez PO.DNO

Do Sztefa 30.09.2018 12:24

Nieużytki przy Galerii w blisko 90% były i są prywatne. Jak w 2016 prywatny właściciel chciał tam wybudować obiekt z terenem wielofunkcyjnym to jastrzębscy zieleni zrobili aferę i zablokowali. A projekt był super.

... 30.09.2018 12:18

Polak od pokoleń się nie zmienia .Zawsze jest źle , niedobrze ,za tanio, za drogo, nic się nie robi, po co się to robi itp itd. A dlaczego nie można powiedzieć - Fajnie , jak będę miał-miała chwile to się wybiorę! Brawo Pani Prezydent więcej takich imprez na których mieszkańcy mogą się spotkać!

Henio29.09.2018 22:47

Widać PISiory narzekają Najlepoej w radzie zablokować wszystko co nowe dla miasta a teraz narzekać bo świete krowy nie mają gdzie parkowac

Prawdomowny29.09.2018 21:58

Po jakiego grzyba takie cos?

Pokaż wszystkie opinie (37)