Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Eko Okna
28 września 2018

Przez cały tydzień będzie biesiada w środku miasta

Przez cały tydzień będzie biesiada w środku miasta
fot. pixabay

Już od poniedziałku przed kinem „Centrum” stanie namiot, w którym przez tydzień codziennie będą odbywać się koncerty. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Codziennie, przez siedem dni publiczność będzie miała okazję posłuchać muzyki charakterystycznej dla różnych regionów Polski i świata. Wystąpią: „Tyrolia Band”, „Baciary”, „Redlin”, Dimitris Zorbas z zespołem, „Antonio i Marina”, „Romansa” oraz Mirek Jędrowski z zespołem. Podczas wcześniejszych eydcji tej imprezy cieszyła się ona dużym powodzeniem. Mieszkańcy docenili to, że mogą wspólnie spędzać jesienne wieczory i wspólnie się bawić. Wstęp na imprezę jest wolny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na ten seans tylko w krawacie - kino letnie na OWN Na ten seans tylko w krawacie - kino letnie na OWN

Miasto szuka sposobu na dalszą modernizację OWN Miasto szuka sposobu na dalszą modernizację OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
Byk01.10.2018 19:43

Dlaczego tego nie robią na jarze??? Tam juz jest gotowa scena! Więcej miejsca a tak to wszytsko koliduje z ludźmi, którzy zawsze tam parkują. A do tego ten hałas z tych kolumn nie do zniesienia dla pań tam pracujących w sklepach.

axel30.09.2018 17:08

Henio...a ty jełopie POpaprany pójdziesz ,zeżresz kiełbache...popijesz piwem a reszta się nieliczy...i najlepiej jakby było za darmochę!!!

do Henio30.09.2018 15:43

Nikt nie jest świętą krową ale to chyba nie jest miejsce do organizowania jakiś pierdół blokując przez cały tydzień ogólnodostępny parking do pobliskich sklepów , widać że masz mnóstwo jadu chyba jeszcze po przegranych wyborach przez PO.DNO

Do Sztefa 30.09.2018 12:24

Nieużytki przy Galerii w blisko 90% były i są prywatne. Jak w 2016 prywatny właściciel chciał tam wybudować obiekt z terenem wielofunkcyjnym to jastrzębscy zieleni zrobili aferę i zablokowali. A projekt był super.

... 30.09.2018 12:18

Polak od pokoleń się nie zmienia .Zawsze jest źle , niedobrze ,za tanio, za drogo, nic się nie robi, po co się to robi itp itd. A dlaczego nie można powiedzieć - Fajnie , jak będę miał-miała chwile to się wybiorę! Brawo Pani Prezydent więcej takich imprez na których mieszkańcy mogą się spotkać!

Henio29.09.2018 22:47

Widać PISiory narzekają Najlepoej w radzie zablokować wszystko co nowe dla miasta a teraz narzekać bo świete krowy nie mają gdzie parkowac

Prawdomowny29.09.2018 21:58

Po jakiego grzyba takie cos?

Pokaż wszystkie opinie (37)