Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
28 września 2018

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum
fot. kb /jastrzebieonline

Powiatowy Urząd Pracy będzie miał nową, przestronną siedzibę.  Miasto zakupiło budynek za kwotę ok. 1,5 mln zł, przy ulicy Wrocławskiej w którym mieściło się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Po tym, jak Rada Miasta w specjalnej uchwale wyraziła zgodę na zakup przez miasto budynku położonego przy ulicy Wrocławskiej, miasto sfinalizowało transakcję i stało się jego właścicielem.

W budynku, w którym kiedyś mieścił się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej jest własnością miasta. Teraz znajdzie w nim swoje miejsce Powiatowy Urząd Pracy oraz Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli. Budynek jest w dobrym stanie i nie wymaga gruntownej modernizacji, a jedynie odświeżenia. W najbliższym czasie będzie gotowy do użytku.

Innym argumentem za tym, aby PUP znalazł swoją siedzibę w budynku przy ulicy Wrocławskiej jest lepsza dostępność dla klientów. Wzrośnie też komfort obsługi petentów, bo urzędnicy nie będą już narzekać na brak miejsca w poszczególnych salach.

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes 20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
Piston, Nusiek i Romek15.12.2018 20:36

monar zrobić

gość13.12.2018 9:38

Na ul. Wrocławska przeniosą MZOSiP i PUP, a dlaczego nie MOK? Czy na te wolne pokoje po MZOSiP przeniosa się panie z tych przepłnionych biur, czy jeszcze przyjma kolejne oosoby????

ju04.10.2018 15:07

Mnie tylko ciekawi co sie stanei z budynkiem starej szkoly. Powinnien nalezec do Gornego!

kalina01.10.2018 19:45

PUP jest znienawidzony i nieprzydatny. Ciekawe która partia w kampanii będzie miała w programie likwidację urzędów pracy , żeby kupować głosy.

Radio Teheran30.09.2018 11:22

@Ziom
"Taka praca. Jest więc ktoś to robić musi."

Masz jakies komusze podejscie do tematu.
Ilosc urzednikow w jastrzebskim UM swiadczy o niepodjeciu jakiejkolwiek proby optymalizacji procesu.
Kazde nowe zadanie to nowy czlowiek, kazde kilkoro ludzi to czlowiek do raportowania i kontrolowania.
Ilosc pracownikow pecznieje, ale nic z tego nie ma. Jastrzebski UM do kipiacy chaos, nie praca.

Gość29.09.2018 22:56

Do ziom

A czemu się czepiają górników? Jednych wolno innych nie?

Ziom29.09.2018 21:49

Co wy sie czepiacie tych urzędników. Taka praca. Jest więc ktoś to robić musi. To też są ludzie. Jak wam nie pasują urzedy pracy to się nie rejestrujcie i nie ciągnijcie zasiłków z państwa. Pracy jest za tyle. Tak samo z kasą z OPSu. Tu też ludzie pracują obsługując w większości nic nie wynoszących do społeczeństwa maruderów. Zabrać zasiłki, 500 + i inne dofinansowania dla niezaradnych z wyboru. Pracujesz, płacisz podatki to czerp też korzyści (np. za darmo przedszkole) Obecnie państwo wykańcza zaradnych chodując łatwo sterowalny tłum bezrobotnych naciągaczy których obsługują urzędnicy - no bo ktoś musi.

Pokaż wszystkie opinie (36)