Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
28 września 2018

Program bonusowy dla pracowników JSW

Program bonusowy dla pracowników JSW
fot. Damian Hetman

Jastrzębska Spółka Węglowa prowadzi zaawansowane prace nad wprowadzeniem dla pracowników kart przedpłaconych oraz  nad systemem bonusowym (kafeteryjnym).

Na karty przedpłacone miałyby trafić środki za posiłki profilaktyczne, które pracownik mógłby wykorzystać w dowolny sposób. System bonusowy to system, dzięki któremu pracownicy Grupy JSW będą mogli skorzystać ze zniżek przy zakupie różnego rodzaju towarów i usług, np. bilety do kina, na siłownię, zakupy w sklepie sportowym itp.

Aktualnie specjalnie powołany zespół prowadzi rozmowy z podmiotami oferującymi tego typu rozwiązania. Wachlarz ofert jest bardzo szeroki, dlatego proces ten wymaga wielu uzgodnień i jest czasochłonny. Ponadto Jastrzębska Spółka Węglowa, jako firma odpowiedzialna biznesowo, ewentualne zmiany wprowadzi po szczegółowych uzgodnieniach oraz po wygaśnięciu umów zawartych z firmami dostarczającymi tzw. bony żywieniowe

JSW S.A.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto rządzi w JSW?  Niezaksięgowany węgiel? Kto rządzi w JSW? Niezaksięgowany węgiel?

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
makrela09.10.2018 16:42

niech ta borynia zamykają bo już każdy ma tego dość tam . wypłaty leca w dół .brak słow

mamatata08.10.2018 22:17

Te skorumpowane sklepy mają prawie dwukrotnie większą cenę niż popularne dyskonty czy markety. Bon o wartości 19 zł w rzeczywistości wart połowę tej kwoty ....

Trol ze ściany07.10.2018 22:25

Super oby jak najszybciej weszły karty przedpłacone a nie kartki które moge wykorzystać tylko w drogich sklepach

Knurów 01.10.2018 21:12

Na Knurowie podpisali bony na 3 lata!