Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
1 października 2018

Duże kolejki w biurze MZK. Wydłużają godziny pracy

Duże kolejki w biurze MZK. Wydłużają godziny pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wraz z końcem września mija termin aktualizacji (przedłużenia) uprawnień do przejazdów ulgowych dla uczniów. Dlatego konieczne jest sprawdzenie ważności biletów,

Ze względu na natężony ruch w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie MZK, o dwie godziny wydłużone zostają godziny pracy. W dniach od 1 do 5 października biuro będzie czynne do godziny 16.30. W związku z tym, do końca pierwszego tygodnia października kontrolerzy będą respektować e-bilety bez potwierdzenia ulgi na kolejny okres.

Jak informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny, posiadacze Karty Jastrzębianina, którzy zamierzają przedłużyć obowiązywanie bezpłatnych przejazdów powinni się zgłosić w jastrzębskiej siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1. Pozostali pasażerowie mogą skorzystać także z punktów terenowych w Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śl. (godz. 7.00 - 14.45) i w Małej Galerii w Jastrzębiu-Zdroju przy Al. Piłsudskiego 25 (godz. 8.00 - 16.00).

 - Uczniowie powinni sprawdzić, czy zniżka, którą dysponują do końca września będzie nadal aktywna. Obowiązuje to wszystkich posiadaczy Karty Jastrzębianina. W przypadku uczniów spoza Jastrzębia aktualizacja ulgi nie jest konieczna, o ile nie przekroczyli 18. roku życia. Starsi, łączenie ze studentami, zobowiązani są potwierdzić ważność ulgi. W przeciwnym razie próba zakupu (doładowania) e-biletu okresowego w jednym z wyznaczonych punktów może zakończyć się niepowodzeniem. W przypadku braku aktualizacji zniżki e-bilet będzie zablokowany - wyjaśnia Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK.

Sprawdzenie "aktywności" zniżki jest możliwe po zalogowaniu się do systemu e-bilet na stronie internetowej MZK. Funkcja ta dostępna jest dla wszystkich pasażerów posiadających kartę imienną.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Grodzka zamknięta. Objazdy. Zmiana rozkładu jazdy MZK Grodzka zamknięta. Objazdy. Zmiana rozkładu jazdy MZK

Uwaga! Mniej kursów autobusowych Uwaga! Mniej kursów autobusowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
aśka01.10.2018 19:07

Panie Lanuszny w styczniu 2019 ponownie strajk. Do przedstawionej kwoty w styczniu 2018 brakuje, brakuje. Pan się zainteresuje tematem.

Gość01.10.2018 13:16

w MZK, a dokładnie w Biurze Obsługi "Powietrza", można poczuć ruch powietrza, tylko żeby "biedne" panie z MZK z przepracowania nie zemdlały.

Radio Teheran01.10.2018 9:09

W dobie wszechobecnych komputerow, lacznosci, swiatlowodow, lotow kosmicznych...
w MZK peerel i kolejki.
Dno.

Anal Iza01.10.2018 8:19

Ludzie. Mamy XXI wiek. W dobie komputeryzacji KOLEJKI? To jakaś ukryta kamera czy co?