Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
1 października 2018

Duże kolejki w biurze MZK. Wydłużają godziny pracy

Duże kolejki w biurze MZK. Wydłużają godziny pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wraz z końcem września mija termin aktualizacji (przedłużenia) uprawnień do przejazdów ulgowych dla uczniów. Dlatego konieczne jest sprawdzenie ważności biletów,

Ze względu na natężony ruch w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie MZK, o dwie godziny wydłużone zostają godziny pracy. W dniach od 1 do 5 października biuro będzie czynne do godziny 16.30. W związku z tym, do końca pierwszego tygodnia października kontrolerzy będą respektować e-bilety bez potwierdzenia ulgi na kolejny okres.

Jak informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny, posiadacze Karty Jastrzębianina, którzy zamierzają przedłużyć obowiązywanie bezpłatnych przejazdów powinni się zgłosić w jastrzębskiej siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1. Pozostali pasażerowie mogą skorzystać także z punktów terenowych w Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śl. (godz. 7.00 - 14.45) i w Małej Galerii w Jastrzębiu-Zdroju przy Al. Piłsudskiego 25 (godz. 8.00 - 16.00).

 - Uczniowie powinni sprawdzić, czy zniżka, którą dysponują do końca września będzie nadal aktywna. Obowiązuje to wszystkich posiadaczy Karty Jastrzębianina. W przypadku uczniów spoza Jastrzębia aktualizacja ulgi nie jest konieczna, o ile nie przekroczyli 18. roku życia. Starsi, łączenie ze studentami, zobowiązani są potwierdzić ważność ulgi. W przeciwnym razie próba zakupu (doładowania) e-biletu okresowego w jednym z wyznaczonych punktów może zakończyć się niepowodzeniem. W przypadku braku aktualizacji zniżki e-bilet będzie zablokowany - wyjaśnia Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK.

Sprawdzenie "aktywności" zniżki jest możliwe po zalogowaniu się do systemu e-bilet na stronie internetowej MZK. Funkcja ta dostępna jest dla wszystkich pasażerów posiadających kartę imienną.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
aśka01.10.2018 19:07

Panie Lanuszny w styczniu 2019 ponownie strajk. Do przedstawionej kwoty w styczniu 2018 brakuje, brakuje. Pan się zainteresuje tematem.

Gość01.10.2018 13:16

w MZK, a dokładnie w Biurze Obsługi "Powietrza", można poczuć ruch powietrza, tylko żeby "biedne" panie z MZK z przepracowania nie zemdlały.

Radio Teheran01.10.2018 9:09

W dobie wszechobecnych komputerow, lacznosci, swiatlowodow, lotow kosmicznych...
w MZK peerel i kolejki.
Dno.

Anal Iza01.10.2018 8:19

Ludzie. Mamy XXI wiek. W dobie komputeryzacji KOLEJKI? To jakaś ukryta kamera czy co?