Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
1 października 2018

Jest wolny fotel prezesa spółki górniczej. Szukają chętnych

Jest wolny fotel prezesa spółki górniczej. Szukają chętnych fot. wikipedia / Klaumich49

Jak już informowaliśmy we wrześniu odwołano prezesa i wiceprezesa Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Teraz ogłoszono konkurs na wolne stanowiska.

Zgłoszenia kandydatów na stanowiska w zarządzie będą przyjmowane do 23 października, a ich otwarcie nastąpi dzień później. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami spełniającymi wymogi określone w ogłoszeniu zaplanowano na 26 października i dni następne, w zależności od ilości zgłoszonych kandydatów.

SRK zajmuje się likwidacją kopalń i zagospodarowaniem ich majątku. W ciągu ostatnich trzech lat do spółki trafiło trzynaście kopalń lub ich wydzielonych części. Spółka deklaruje chęć współpracy z gminami górniczymi w procesie rewitalizacji pokopalnianych terenów - chodzi o to, by można było wykorzystać je na potrzeby lokalnych społeczności. Łącznie od 2016 r. do połowy br. SRK przekazała na rzecz gmin górniczych w formie darowizny tereny o łącznej powierzchni 63 hektarów, wartości 17,7 mln zł. 

Od 2015 r. do SRK trafiły kopalnie lub tzw. ruchy górnicze: Makoszowy, Brzeszcze (produkcyjną część kopalni wraz z częścią załogi przejęła później grupa Tauron), Centrum, Mysłowice, Kazimierz-Juliusz, Boże Dary, Anna, Pokój 1, Rozbark V, Jas-Mos, Krupiński, Wieczorek (w dwóch częściach) i Śląsk.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Po szkole jest praca w JSW Po szkole jest praca w JSW

Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata" Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość02.10.2018 10:26

Wy kurwa wszyscy barany jesteście po jednych pieniądzach na tym JSW szkoda czytać tych bredni

Piston, Nusiek i Romek 02.10.2018 10:19

Piotr Kremiec kandydat na prezesa .Pstrowski 2 .sniadania w domu zjeść i do roboty .

smiech02.10.2018 1:36

Czarusia z pniówka on lubi firmy doprowadzac do plajty:D

Gość01.10.2018 23:37

Matusiak supernaka daj albo Gorola

Gość01.10.2018 22:36

Co tam synowa - niech wnuczkę wciśnie, taka mała a taka zdolna :) Gorsze jełopy pracują w JSW i jest dobrze - ciekawe jak długo?

Seboc 01.10.2018 22:35

Matusiak daj tam twoja synową

Byk01.10.2018 19:41

W to bagno, to nie ma co wchodzic. Tylko z bagna trzeba się wydostawać.

Pokaż wszystkie opinie (13)