Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°
1 października 2018

Grupa dilerów narkotykowych rozbita przez mundurowych

Grupa dilerów narkotykowych rozbita przez mundurowych
fot. KMP Jastrzębie

Na wniosek jastrzębskich śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował trzech dilerów narkotykowych. Zatrzymani, to mężczyźni w wieku 26, 38 i 53 lat. Kryminalni zabezpieczyli łącznie 110 gramów amfetaminy, ponad 540 tabletek ekstazy oraz ponad 410 gramów marihuany.

Zatrzymanie dilerów jest wynikiem intensywnej pracy operacyjnej policjantów z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej. Podejrzani to mężczyźni w wieku 26, 38 i 53 lat.. Kryminalni zabezpieczyli łącznie 110 gramów amfetaminy, ponad 540 tabletek ekstazy oraz ponad 410 gramów marihuany. Część narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Oprócz tego, kryminalni zabezpieczyli 10 tysięcy złotych, które najprawdopodobniej pochodziły z przestępczego procederu. 

- Ponadto śledczy znaleźli 16 kg krajanki tytoniowej. Straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego szacuje się na kwotę około 13 tysięcy złotych. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec Jastrzębia, za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe oraz inne przestępstwa, był zobowiązany do noszenia specjalnej opaski nadzoru elektronicznego - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak ustalili śledczy, dilerzy rozprowadzali narkotyki wśród kilkunastu osób, w tym także z Jastrzębia-Zdroju. W piątek na wniosek policjantów i prokuratora, zostali decyzją sądu tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Jastrzębscy dilerzy w więzieniu mogą spędzić nawet na 10 lat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hodował konopie indyjskie w mieszkaniu Hodował konopie indyjskie w mieszkaniu

Marihuana na Harcerskiej i 3 lata więzienia Marihuana na Harcerskiej i 3 lata więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Seboc do abc01.10.2018 21:53

Kolego poczekaj od razu nie da się zrobić porządku. Jeśli to maryśka to spoko może być przyzwolenie delikatne jeżeli to inny materiał np. Władek, dropsy, coca itp to już przyzwolenia nie powinno być pod żadnym względem !!

Smolka01.10.2018 21:02

Przestali już spać w nocy koło OWN .

abc01.10.2018 20:58

Krakowska 15.działa dalej, wszyscy mają się dobrze, tylko zdrowie ćpunów słabnie. Pozdrawiamy śledczych i prokuraturę.

Seboc01.10.2018 20:32

Nowy komendant i już są widoczne postępy. Policja jakaś milsza, nie czepiają się o byle pierdoł i jak widać wykonują swoją w końcu prace . Na taką POLICJĘ czekaliśmy MY OBYWATELE. Brawo panie KOMENDANCIE !!

inwestor z um (gość)01.10.2018 20:08

a ten kulturysta z Wierzbowej? to co?Diler Kamil W.???????

Glina01.10.2018 15:38

Jeb...ac cpunów maczetami...????