Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
2 października 2018

Jeżdżą bez pasów. Wzmożone kontrole policji

Jeżdżą bez pasów. Wzmożone kontrole policji
fot. KMP Jastrzębie

Kierowcy łamią przepisy ruchu drogowego jeżdżąc bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W piątek mundurowi szczególnie przyjrzeli się kierowcom pod tym właśnie kątem.

W piątek od 6.00 do 22.00 na terenie naszego miasta policjanci przeprowadzili akcję "Pasy". Jak informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mundurowi z jastrzębskiej drogówki skontrolowali łącznie 46 pojazdów, w tym 16 dotyczących nie stosowania się do obowiązku używania pasów przez kierujących. Ponadto podczas działań policjanci zatrzymali dwóch kierowców pod wpływem alkoholu oraz jednego kierowcę, który miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kubi03.10.2018 11:16

Jak już ktoś tak bardzo ma gdzieś swoje bezpieczeństwo co do pasów to niech sobie yanosika włączy i jeździ bez. Nikogo tym nie rani poza sobą

Janusz Tracz02.10.2018 13:25

kazdy powinien za siebie decydowac czy jezdzic w pasach czy nie

196202.10.2018 11:20

Obowiązek zapinania pasów łamie zapis konstytucji