Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
2 października 2018

Ryszard Rakoczy w Klubie Radnych Wspólnota Samorządowa

Ryszard Rakoczy w Klubie Radnych Wspólnota Samorządowa
fot. UM Jastrzębie

Ryszard Rakoczy został członkiem Klubu Radnych Wspólnota Samorządowa. Decyzję podjął pod koniec lipca. Jednak dopiero podczas sesji wrześniowej została ona ogłoszona na forum Rady Miasta.

Radny Ryszard Rakoczy jest obecnie członkiem Klubu Radnych Wspólnota Samorządowa. Jego szeregi zasilił z dniem 30 lipca, co zostało ogłoszone podczas wrześniowej sesji Rady Miasta.

- Z członkostwa w Klubie Radnych Platforma Obywatelska zrezygnowałem z przyczyn osobistych. Nie mam zamiaru wstępować w szeregi żadnej partii, będę radnym niezależnym do końca kadencji - deklarował w lutym 2018 roku Ryszard Rakoczy.

Po zakończeniu pracy w jastrzębskim magistracie Rakoczy został zatrudniony  w Miejskim Ośrodku Kultury, a następnie w Katowickiej  Specjalnej  Strefie Ekonomicznej. Radny odrzucał wówczas sugestię, że jego zatrudnienie w SSE ma związek z targiem politycznym, jaki miał zostać ustalony pomiędzy nim a jastrzębskim Prawem i Sprawiedliwość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Radzie Miasta rozpadł się  klub PO. Powstał nowy W Radzie Miasta rozpadł się klub PO. Powstał nowy

Nowy prezes "Daszka". Rakoczy do MOK Nowy prezes "Daszka". Rakoczy do MOK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
marian04.10.2018 9:43

Czystki Gosciu jak to nazywasz , to było zwykłe przewietrzanie Spółek miejskich z miernot , które osiadły na swoich stołkach zarabiając naprawdę kupe kasy za nicnierobienie !!! Takich ludzi z "jajami" w naszym miescie powinno być więcej !! Szkoda że nie startuje na Prezydenta naszego miasta , niezaleznie od poglądów byłby to naprawdę dobry Pierwszy Prezydent . Powodzenia w wyborach !

Gość03.10.2018 7:19

Czy PIS jest ślepy a Wspólnota ma słabą pamięć? To ten pan zrobił "czystki" w spółkach miejskich, jak był wiceprezydentem. Teraz będzie robił w odwrotną stronę?

Gość03.10.2018 7:04

Pisowi wchodzi do tyłka w zamian za posadę. Napluja ci w w twarz, powiedz że deszcz pada

gośc03.10.2018 0:24

Zazdrośnicy zostawcie w spokoju Pana Rakoczego. Czy wam wszystkim przez ostatnie lata wiał wiatr prosto w oczy? Jeżeli tak to odwróćcie się plecami do wiatru, może pomoże!!!

...02.10.2018 22:45

Typowy męski narcyz- ja tylko ja , jestem mądry , jestem piękny , wszystko wiem

Gość02.10.2018 22:24

Rakoczy jest bardzo elastyczny nahnie się 5am gdzie kasa większą. Poczuł kasę pisu i. Poszedł w. Pisdu.brak honoru a co do wiedzy to też bym pewny nie był.

...02.10.2018 21:17

Jak by zamiast Kaszy był Rakoczy to może było by zagrożenie dla Hetman , ale PIS nie ustąpiłby miejsca Wspólnocie i Anna zwycięży!!

Pokaż wszystkie opinie (27)