Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
4 października 2018

Redlin pod namiotem zrobił furorę

  • Redlin pod namiotem zrobił furorę
  • Redlin pod namiotem zrobił furorę
  • Redlin pod namiotem zrobił furorę
  • Redlin pod namiotem zrobił furorę
Więcej zdjęć:

Tym razem przyszła kolej na Redlin, czyli zespół którego muzyka  panowała podczas trzeciego dnia Biesiady Narodów, w środę.

Zespół Redlin już od pierwszych chwil wypełnił namiot przed kinem „Centrum” energetyczną i mocną muzyką o zabarwieniu folkowym. Nie zabrakło chętnych, którzy świetnie się bawili. Niektórzy nawet dali się porwać do tańca.  Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców, chętnie uczestniczących w kolejnych koncertach z cyklu Biesiada Narodów. W czwartek wieczór grecki - wystąpi zespół Dimitris Zorbas. Namiot otwarty jest od 15, a koncert rozpoczyna się o 17:00.

Zobacz nagranie video 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Baciary rozruszały publikę pod namiotem Baciary rozruszały publikę pod namiotem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Prawdomowny04.10.2018 8:36

Trochę inaczej wyobrazam sobie zabawę niż została przedstawiona na nagraniu, to raz. A dwa kto zatwierdził ten cyrk i ile to kosztowało?