Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
8 października 2018

Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka

Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka
fot. fot. sxc.hu

Mieszkańcy ulicy Jasnej pod koniec ubiegłego tygodnia pozbawieni byli dostawy ciepła. Pojawiła się plotka, że winna temu jest prezydent miasta Anna Hetman.

Zarząd Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej wydał oświadczenie w sprawie tego, że część mieszkańców z ulicy Jasnej miała zimne kaloryfery. Zaprzeczono, jakoby winna temu była prezydent Anna Hetman.

- Nieprawdą jest pomówienie, krążące wśród mieszkańców, że winę za brak dostaw ciepła do budynków ponosi prezydent miasta Anna Hetman. Każdy zdrowo myślący mieszkaniec tego rejonu widzi, że prowadzony jest remont ciepłociągu. Prowadzi ten remont PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa S.A. - dostawca ciepła. Jest to Spółka Skarbu Państwa i zarządzają tym podmiotem nominaci PiS. Tylko PGNiG „Termika” i jego zarząd (wywodzący się z dobrej zmiany) są odpowiedzialni za fakt braku dostaw ciepła do Państwa budynków wyjaśniał Zarząd GSM.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga!  Znowu nie będzie prądu Uwaga! Znowu nie będzie prądu

Dwie osoby uwięzione w windzie Dwie osoby uwięzione w windzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
gość27.12.2018 18:13

prezydenci w ogóle nie czuwaja nad inwestycjami w mieście, a powinni. Oni patrzą tylko wypłat. Za chwilę zmiana na stanowisku II zastępcy bo kolejny zasłuzony czeka!

gość27.12.2018 15:48

Winę za brak ogrzewania ponosi administrator budynków, czyli Zarząd Górniczej Spóldzielni Mieszkaniowej. To administrator ma egzekwować wszystkie umowy zawarte z dostawcami mediów, a nie PiS, czy dobra zmiana. Nas nie obchodzi, ż kim ten zarząd się skoligacił. Za całość niepowodzeń w mieście odpowiada prezydent miasta skoro zarząd GSM nie może tego załatwić!!!

Barany16.10.2018 4:46

Nie grzeja bo banda baranow jak to w Polsce zamiast wziasc sie za robote w lato to te matoły teraz gdy okres grzewczy rozkopali cala ul jasna i to nie delikatnie tylko wykopy konkrektne.maja szczescie ze pogoda im sie udala teraz bo jak by mroz przywalil to mieli by problem.jak zimniejszy dzien to w domu trza pod kocem siedziec bo nie grzeja bo jak gdy wymieniaja rury banda idiotow

miwszkanka10.10.2018 16:16

tak zimne kaloryfery żeby to od kręcili kaloryfery to by mieli ciepło a nie do jedynki czy gwiazdki mają i mówią że zimno i zwalają na kogoś innego

Genowefa Kwas09.10.2018 17:57

Brał ktoś pod uwagę niewydolność TERMIKI?

Mieszkanka09.10.2018 10:05

Ludzie to debile?

Mieszkanka08.10.2018 20:41

Ciemnota,ciemnota po stokroć ciemnota i zawiść

Pokaż wszystkie opinie (22)