Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
9 października 2018

Zatrzymano sześć osób za narkotyki

Zatrzymano sześć osób za narkotyki
fot. Policja.pl

W miniony weekend policjanci zatrzymali z narkotykami aż 6 osób. Najmłodszy z zatrzymanych ma 18 lat, z kolei najstarszy 48-lat. Teraz o losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Pierwszy posiadacz narkotyków, to mieszkaniec Jastrzębia. 21-latek został zatrzymany w piątek około godziny 00.40 na ulicy Mazowieckiej.. Podczas kontroli mundurowi ujawnili trzy woreczki foliowe z białym proszkiem oraz lufki. Jastrzębianin został zatrzymany.

Jak informuje Komenda Miejska Policji, w niedzielę, około godziny 15.30 w ręce wywiadowców wpadł pasażer zatrzymanego do kontroli drogowej opla. 32-latek podał policjantom fałszywe dane osobowe. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, iż zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Ponadto w bieliźnie poszukiwanego ujawniono woreczek foliowy z białą substancją o łącznej wadze prawie 16 gramów. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany.

- Z kolei, około godziny 20.50 policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego podczas patrolowania ulicy Zielonej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać, wobec czego stróże prawa przystąpili do ich legitymowania. Jeden z mężczyzn wyrzucił woreczek foliowy z białym proszkiem. Okazało się, że była to substancja zabroniona. Tego samego dnia na ulicy Krakowskiej jastrzębscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Jastrzębia. Okazało się, mężczyzna posiadał przy sobie również środki zabronione. W efekcie kolejny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kolejny posiadacz narkotyków, to 31-letnia pasażerka renault. Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali pojazd o godzinie 1.30 na ulicy Miodowej. Podczas kontroli kobieta próbowała zniszczyć woreczek foliowy z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mieszkanka Jastrzębia została zatrzymana.

Około godziny 00.30 na ulicy Krakowskiej policjanci z jastrzębskiej patrolówki zauważyli mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek i zaczął się nerwowo zachowywać. To nie umknęło uwadze policjantów. Okazało się, że 48-latek również posiadał woreczek strunowy z zawartością białego proszku. W efekcie mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli substancję, którą następnie zbadali testerem narkotykowym.

Teraz o losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Złodziej poturbował ekspedientkę w sklepie Złodziej poturbował ekspedientkę w sklepie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Smolka09.10.2018 18:46

Riki tiki, riki tiki jastrzębianie uprawiają narkotyki.

Mieszkaniec09.10.2018 10:25

Czy te 3 lata są nie do wyjęcia. To pewność, że pójdą na tyle siedzieć? Powinniście informować ile dostali naprawdę do odsiedzenia. Gdyby tak można było w ramach odsiadki dać im jakieś roboty w Jastrzębiu i okolicach? Nie można traktować łagodnie takich przestępców. To zło nas zalewa. Musimy się bronić.

Gość09.10.2018 7:57

Na Wielkopolskiej wszystkie punkty sprzedaży działają .

Seboc09.10.2018 7:32

Krakowska no prosze