Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
9 października 2018

Zatrzymano sześć osób za narkotyki

Zatrzymano sześć osób za narkotyki
fot. Policja.pl

W miniony weekend policjanci zatrzymali z narkotykami aż 6 osób. Najmłodszy z zatrzymanych ma 18 lat, z kolei najstarszy 48-lat. Teraz o losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Pierwszy posiadacz narkotyków, to mieszkaniec Jastrzębia. 21-latek został zatrzymany w piątek około godziny 00.40 na ulicy Mazowieckiej.. Podczas kontroli mundurowi ujawnili trzy woreczki foliowe z białym proszkiem oraz lufki. Jastrzębianin został zatrzymany.

Jak informuje Komenda Miejska Policji, w niedzielę, około godziny 15.30 w ręce wywiadowców wpadł pasażer zatrzymanego do kontroli drogowej opla. 32-latek podał policjantom fałszywe dane osobowe. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, iż zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Ponadto w bieliźnie poszukiwanego ujawniono woreczek foliowy z białą substancją o łącznej wadze prawie 16 gramów. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany.

- Z kolei, około godziny 20.50 policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego podczas patrolowania ulicy Zielonej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać, wobec czego stróże prawa przystąpili do ich legitymowania. Jeden z mężczyzn wyrzucił woreczek foliowy z białym proszkiem. Okazało się, że była to substancja zabroniona. Tego samego dnia na ulicy Krakowskiej jastrzębscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Jastrzębia. Okazało się, mężczyzna posiadał przy sobie również środki zabronione. W efekcie kolejny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kolejny posiadacz narkotyków, to 31-letnia pasażerka renault. Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali pojazd o godzinie 1.30 na ulicy Miodowej. Podczas kontroli kobieta próbowała zniszczyć woreczek foliowy z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mieszkanka Jastrzębia została zatrzymana.

Około godziny 00.30 na ulicy Krakowskiej policjanci z jastrzębskiej patrolówki zauważyli mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek i zaczął się nerwowo zachowywać. To nie umknęło uwadze policjantów. Okazało się, że 48-latek również posiadał woreczek strunowy z zawartością białego proszku. W efekcie mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli substancję, którą następnie zbadali testerem narkotykowym.

Teraz o losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Wypadek przy przejściu dla pieszych Wypadek przy przejściu dla pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Smolka09.10.2018 18:46

Riki tiki, riki tiki jastrzębianie uprawiają narkotyki.

Mieszkaniec09.10.2018 10:25

Czy te 3 lata są nie do wyjęcia. To pewność, że pójdą na tyle siedzieć? Powinniście informować ile dostali naprawdę do odsiedzenia. Gdyby tak można było w ramach odsiadki dać im jakieś roboty w Jastrzębiu i okolicach? Nie można traktować łagodnie takich przestępców. To zło nas zalewa. Musimy się bronić.

Gość09.10.2018 7:57

Na Wielkopolskiej wszystkie punkty sprzedaży działają .

Seboc09.10.2018 7:32

Krakowska no prosze