Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
9 października 2018

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"
fot. JSW S.A.

Potencjalny inwestor interesuje się terenami znajdującymi się na terenie kopalni „Jas-Mos”. W tej sprawie prowadzone są rozmowy. Od ich efektów uzależniona jest budowa drogi. 

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta poruszono sprawę terenów znajdujących się na terenie byłej kopalni „Jas-Mos”. Jak poinformowała prezydenta Anna Hetman, obszarem tym interesuje się inwestor, który nie chce, aby na razie ujawniać jego tożsamość.

- Projektowanie drogi na potrzeby inwestora na terenie kopalni „Jas-Mos” jest uzależnione od jego decyzji, od tego jaką koncepcję przedłoży. To zadanie jest dla nas priorytetem i chcemy je jako miasto realizować. Staramy się dostosować do potrzeb inwestora -  mówiła podczas sesji prezydent.

Chodzi o połączenie tych terenów z Drogą Główną Południową. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Ruszył odwierty. Nowa kopalnia za 5 lat? JSW: Ruszył odwierty. Nowa kopalnia za 5 lat?

Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą Przebudowa ulicy Rolniczej idzie pełną parą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
do mahameda10.10.2018 16:10

Co do firmy od kabelków to nie chce mi się wierzyć że u nas by otworzyli fabrykę.
Firma z instalacjami samochodowymi jest w Żywcu ale będzie zamykana z racji problemów prawnych po Polsku i droga siła roboczą. Ta sama firma otwiera i to na dniach potężny zakład w Czechach i ma otwartą fabrykę przez duże F w Tunezji tanio i jeszcze taniej. Więc nie wierze że coś co zamykają w Żywcu otworzą od minusowych podstaw na Jas-Mosie. Dane... ktoś z bliskiej rodziny jest jednym z wysoko postawionych oficjeli w tej firmy.

znawca_tematuznawca_tematu10.10.2018 14:56

Inwestor z kataru najpewniej.

Mohamed10.10.2018 12:18

Jak był faktyczny inwestor z Austrii produkujący wiązki elektryczne to Anka jakoś nie działała a jak im bliżej wyborów to obiecanki cacanki Anki.

ja10.10.2018 10:30

Oko proroka włącz myślenie i wskaż choć 1 aferę zakończoną skazaniem. Czytam te komentarze i czasem mam wrażenie, że piszą je ludzie którzy mieszkają 100km od Jastrzębia, albo nie ruszają się od komputera. Trzeba wyjść z domu, rozejrzeć się dookoła i zobaczyć co się zmieniło.

Gość10.10.2018 8:19

Waldek, opowiem ci pominięty fragment bajki. Wtedy związkowcy związani z jedną z partii, napisali do inwestora list, w którym zawarto fałszywe informacje. Sam inwestor chciał kupić stocznie, ale pod warunkiem ,że zostanie podpisana równocześnie umowa na dostawę przez niego gazu skroplonego.

Rolki09.10.2018 23:15

No mamy go, już prawie głosujcie mnie bo się wyślizgnie.

Przypadkiem przed wyborami inwestor prowadzi rozmowy... Chyba nie jest poważny, bo poważny nie prowadziłby rozmów jak za niedługo może rozmawiać z innymi ludźmi co nie za bardzo są w temacie tajemniczej inwestycji.

Byk09.10.2018 22:51

Zrównac to miejsce i te biurowce. Niech to szaradztwo zniknie. Jestem za inwestycją.

Pokaż wszystkie opinie (33)