Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
9 października 2018

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"
fot. JSW S.A.

Potencjalny inwestor interesuje się terenami znajdującymi się na terenie kopalni „Jas-Mos”. W tej sprawie prowadzone są rozmowy. Od ich efektów uzależniona jest budowa drogi. 

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta poruszono sprawę terenów znajdujących się na terenie byłej kopalni „Jas-Mos”. Jak poinformowała prezydenta Anna Hetman, obszarem tym interesuje się inwestor, który nie chce, aby na razie ujawniać jego tożsamość.

- Projektowanie drogi na potrzeby inwestora na terenie kopalni „Jas-Mos” jest uzależnione od jego decyzji, od tego jaką koncepcję przedłoży. To zadanie jest dla nas priorytetem i chcemy je jako miasto realizować. Staramy się dostosować do potrzeb inwestora -  mówiła podczas sesji prezydent.

Chodzi o połączenie tych terenów z Drogą Główną Południową. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW oferuje po 20 tys. zł JSW oferuje po 20 tys. zł

Tereny gotowe dla inwestora Tereny gotowe dla inwestora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
do mahameda10.10.2018 16:10

Co do firmy od kabelków to nie chce mi się wierzyć że u nas by otworzyli fabrykę.
Firma z instalacjami samochodowymi jest w Żywcu ale będzie zamykana z racji problemów prawnych po Polsku i droga siła roboczą. Ta sama firma otwiera i to na dniach potężny zakład w Czechach i ma otwartą fabrykę przez duże F w Tunezji tanio i jeszcze taniej. Więc nie wierze że coś co zamykają w Żywcu otworzą od minusowych podstaw na Jas-Mosie. Dane... ktoś z bliskiej rodziny jest jednym z wysoko postawionych oficjeli w tej firmy.

znawca_tematuznawca_tematu10.10.2018 14:56

Inwestor z kataru najpewniej.

Mohamed10.10.2018 12:18

Jak był faktyczny inwestor z Austrii produkujący wiązki elektryczne to Anka jakoś nie działała a jak im bliżej wyborów to obiecanki cacanki Anki.

ja10.10.2018 10:30

Oko proroka włącz myślenie i wskaż choć 1 aferę zakończoną skazaniem. Czytam te komentarze i czasem mam wrażenie, że piszą je ludzie którzy mieszkają 100km od Jastrzębia, albo nie ruszają się od komputera. Trzeba wyjść z domu, rozejrzeć się dookoła i zobaczyć co się zmieniło.

Gość10.10.2018 8:19

Waldek, opowiem ci pominięty fragment bajki. Wtedy związkowcy związani z jedną z partii, napisali do inwestora list, w którym zawarto fałszywe informacje. Sam inwestor chciał kupić stocznie, ale pod warunkiem ,że zostanie podpisana równocześnie umowa na dostawę przez niego gazu skroplonego.

Rolki09.10.2018 23:15

No mamy go, już prawie głosujcie mnie bo się wyślizgnie.

Przypadkiem przed wyborami inwestor prowadzi rozmowy... Chyba nie jest poważny, bo poważny nie prowadziłby rozmów jak za niedługo może rozmawiać z innymi ludźmi co nie za bardzo są w temacie tajemniczej inwestycji.

Byk09.10.2018 22:51

Zrównac to miejsce i te biurowce. Niech to szaradztwo zniknie. Jestem za inwestycją.

Pokaż wszystkie opinie (33)