Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
9 października 2018

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Każdy, kto dzisiaj będzie poruszał się samochodem musi liczyć się z poważnymi utrudnieniami na drogach. Mgła znacznie ogranicza  widoczność. Uważajcie na siebie. 

Uwga kierowcy! Dzisiaj rano jazdę utrudnia gęsta mgła. Znacznie ogranicza widoczność. Uważajcie na siebnie  oraz pieszych i zachowajcie należytą ostrożność. 

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. A pieszym zaleca noszenie odblasków, mimo że w mieście nie ma takiego obowiązku. Jednak, zdaniem mundurowych, odblaski mogą nawet uratować życie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta po wypadku jest w stanie ciężkim Kobieta po wypadku jest w stanie ciężkim

Górnictwo najniebezpieczniejszym zawodem Górnictwo najniebezpieczniejszym zawodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość09.10.2018 10:55

Ale za to sporo miało wszystko co przeciwmgielne i dzienne pozałączane. Ale kierunkowskaz nie działa albo wajcha zepsuta. Standard w audi i bmw.

Kierowca09.10.2018 10:21

Głupim mgła w niczym nie przeszkadza, nawet w wpadaniu do rowów a nawet czołowych zderzeniach.

Gość09.10.2018 7:54

Oj tam, oj tam, wielu kierowców nawet świateł nie musiało włączać.