Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
10 października 2018

Nieszczęśliwy wypadek w sklepie. Śmierć kobiety

Nieszczęśliwy wypadek w sklepie. Śmierć kobiety
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek tuż przed południem jedna z mieszkanek Jastrzębia udała się na zakupy do marketu znajdującego się przy al. Jana Pawła II. Nagle kobieta się źle poczuła i pomimo reanimacji zmarła. 

Jak informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, 84-letnia kobieta zmarła podczas robienia zakupów w jednym z jastrzębskich marketów.

- Kobieta w wieku 84 lat zasłabła w sklepie. Jak się okazało doszło do zatrzymania akcji serca. Obsługa sklepu natychmiast podjęła reanimację, a następnie przekazała poszkodowaną przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Walka o życie kobiety trwała ok. 40 minut. Niestety, nie udało się jej przywrócić funkcji życiowych. Prokurator zarządził wydanie ciała rodzinie - wyjaśniała oficer prasowy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latka uciekła z domu. Znalazła się u znajomych 15-latka uciekła z domu. Znalazła się u znajomych

Kierowca spowodował wypadek i uciekł Kierowca spowodował wypadek i uciekł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Jotan11.10.2018 16:21

Pewnie starsza pani zobaczyła nowe ceny.
Ładny wiek. My nie będziemy mieli na to szans.

TO NIC !! PIS10.10.2018 21:12

Za sam wyjazd KARETKI z lekarzem - Pogotowie Ratunkowe kasuje NFZ 800 zł - za Pierwszą godzinę ( Karetka S) !! za wyjazd Karetki "P" (Pogotowie kasuje NFZ 600 zł) - za pierwszą godzinę !! Cennik dostępny na http://wpr.pl/news-kategoria/20/cenniki  3 wyjazdy dziennie i dla jednego mieszkańca to max dniówka. Niech ludzie zobaczą ile kasy kroi państwo a nic nie robią !! "nie jesteśmy w stanie nic zrobić i tak miała 80 kilka lat" Normalnie praca marzeń !! 3 dni pracy dla załogi 3 osobowej i na wypłatę mają . a nazywają się " Państwowe Ratownictwo Medyczne" [*] 800 zł w kieszeni ! Na dzień Dobry + gratis - Manifestacje, jak źle im się żyje.

TO NIC !! PIS10.10.2018 20:56

PIS - "Chcą nowej opłaty związanej z pogrzebem. Może wynieść co najmniej tysiąc złotych
Śmierć bliskiej osoby w domowym zaciszu może się wkrótce wiązać z dużymi kosztami. Jak ustaliła Wirtualna Polska, powstaje właśnie ustawa, która ma wprowadzić obowiązek profesjonalnego sprzątania i dezynfekcji nieruchomości po tym, jak ktoś umrze w domu. Koszt takiej usługi to co najmniej tysiąc złotych. " a zasiłki Pogrzebowe w dół !! Brawo PIS !!

Ola10.10.2018 17:51

Takie czasy że za skórę dostaje się więcej pieniędzy niż za uratowanego człowieka A nic nie trzeba robić.

Lech10.10.2018 16:32

Czy te jastrzebskie pogotowie potrafi uratować człowieka. ?

KAZ10.10.2018 15:38

Ładny wiek. Wyszła na wieczne zakupy.

Poruszony10.10.2018 10:52

Niech spoczywa w spokoju. W każdej chwili można umrzeć. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Ksiądz zgarnie forsę za pogrzeb ale nie wstawi się za dusze zmarłych, bo nie wierzy w Boga.

Pokaż wszystkie opinie (12)