Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 października 2018

Gang młodocianych uciekał autobusem

Gang  młodocianych uciekał autobusem
fot. Policja.pl

Policjanci jastrzębskiej patrolówki zatrzymali sklepowych złodziei, którzy skradli artykuły kosmetyczne, po czym wybiegli za linię kas, nie płacąc za posiadany towar. Następnie młodzi jastrzębianie wsiedli do autobusu miejskiego licząc, że zdołają uciec z „zakupami”...

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 20.00, w jednym z marketów w sołectwie Bzie. Dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące czterech młodych mężczyzn, którzy skradli różne artykuły i wybiegli ze sklepu nie płacąc za towar. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców.

- W rejonie sklepu mundurowi napotkali mieszkańców Jastrzębia, którym podali rysopis sklepowych złodziei. Okazało się, że właśnie grupa młodych ludzi wsiadła do autobusu miejskiego. Mundurowi pojechali za wskazanym autobusem, gdzie na pierwszym pobliskim przystanku, wsiedli do niego i zauważyli czterech mężczyzn, którzy mieli przy sobie dwie torby wypełnione różnego rodzaju produktami, a w większości kosmetykami. Zatrzymani, to mieszkańcy Jastrzębia w wieku 17,19, 23 i 24 lat. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach, okazało się, 17-latek był poszukiwany i trafił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego – relacjonuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszyscy zatrzymani przyznali się do kradzieży, tłumacząc swoje zachowanie, chęcią zdobycia pieniędzy...Grozi im 5 lat wiezienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Do MFT11.10.2018 23:53

A bzie to gdzie leży? W Pielgrzymowicach? Chyba jeszcze nie. Zawsze czuliście się jak lepszy sort śmieci.

MFT11.10.2018 23:06

To był Gang z Jastrzymbio, a niy ze Bzi czytojcie dobrze.

kefir11.10.2018 17:14

"w jednym z marketów w sołectwie Bzie", ciekawe ktorym?
Sołectwo Bzie zwane doliną marketów.

Nie boją się smarki.

TuSSek10.10.2018 20:47

Dzieci KODziarzy dobrze się bawią.

Mokry Marian10.10.2018 20:20

Skasowali bilet ?

znawca_tematuznawca_tematu10.10.2018 14:52

Sprawniej by było przed akcją zadzwonić na policję, powiedzieć żeby policja podjechała pod sklep, by w momencie kiedy uciekaliby już z towarem ze sklepu, mogli wskoczyć prosto do radiowozu. W zasadzie to samo tylko czasu na głupi autobus by nie tracili.

B.10.10.2018 14:26

to z miasta dokonali kradziezy nie bzioki -jak to ktos ładnie ujął

Pokaż wszystkie opinie (15)