Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
10 października 2018

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"
fot. Coria

Już niedługo, bo 19 października zespół Coria zaprezentuje swój nowy album, który nosi nazwę „Zwierzę(się)”. Będzie można posłuchać go w Domu Zdrojowym.

Trzeci studyjny album Zwierzę(się) to 10 zróżnicowanych utworów, którym przewodzi wspólna myśl i łączy krążek w jedną spójną całość. Słuchacze znajdą na albumie liryczne teksty oraz gitarowe harmonie połączone z nowoczesną elektroniką.

Zespół wydał w 2014  roku album "Teoria Splątania" dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. "Teoria Splątania" została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brała udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single "Sen Boga", "Efuzja" i "Nie Pozwól Mi" wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs - festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.   Po 389 dniach od pierwszego wydawnictwa - 20.11.2015 zespół wydał swój drugi album o tytule "Kwestia Czasu" (Metal Mind Productions). Zespół wygrał również pierwszy historyczny plebiscyt na najlepszy zespół Przystanku Żory.

Zespół w swojej 5 letniej karierze wydał 2 albumy studyjne, a trzeci "Zwierzę się" ma premierę w październiku 2018 r.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Zespół z Jastrzębia zagra na festiwalu w Jarocinie Zespół z Jastrzębia zagra na festiwalu w Jarocinie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Robert21.10.2018 21:28

Szacun dla chłopaków. Jedyni z Jastrzębia-Zdroju z wizją na podbój Polski.

Coria15.10.2018 11:20

Koncert odbędzie się 19 października o godzinie 20.00. Dom Zdrojowy na ulicy Witczaka. Park Zdrojowy.
Wstęp jest bezpłatny.

Gwarantujemy wielkie show! :)

Gość11.10.2018 7:50

Świetne

znawca_tematuznawca_tematu11.10.2018 3:43

Bardzo słabe granie. Nudy.

szakal10.10.2018 18:05

Tylko Rock zawsze i wszędzie pozdrawiam