Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
11 października 2018

W Internecie groził matce i koledze śmiercią

W Internecie groził matce i koledze śmiercią

19-letni jastrzębianin groził na portalu społecznościowym śmiercią matce oraz koledze. Żądał, aby ten wycofał swoje zeznania w sądzie w sprawie o pobicie matki.

Mężczyzna za pośrednictwem portalu społecznościowego groził  swojemu rówieśnikowi pozbawieniem życia oraz śmiercią jego rodziny, jeśli nie wycofa obciążających go zeznań w sprawie, która toczy się przed sądem.

- Następnego dnia również za pośrednictwem portalu społecznościowego 19-latek groził śmiercią i pobiciem 39-letniej matce, która ma również związek z toczącą się przed sądem sprawą. W efekcie mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany, a wykonując w tej sprawie dalsze czynności kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu marihuanę - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

We wtorek, na wniosek śledczych jastrzębski prokurator objął go policyjnym dozorem. Wydał mu również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Seboc14.10.2018 12:55

Matusiak swoimi sprawami zablokował pracę sądów. Teraz na wyrok poczekamy z 5 lat.

Komentator11.10.2018 17:22

Miasto dziczeje

znawca_tematuznawca_tematu11.10.2018 13:48

Nie chce nic pisać, ale na zamku będzie chłoptaś dobrze przekopany.

Radio Teheran11.10.2018 11:00

Miasto dziczeje.

.........11.10.2018 7:39

I dlatego jest potrzebna instytucja Sędziego Pokoju , w takim przypadku , ten delikwent natychmiast dostarczony byłby przed oblicze sędziego rozpatrzenie sprawy - wyrok -i wykonanie wyroku.

dysydent11.10.2018 7:02

Ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu nic mu nie zrobią ,dostanie co najwyżej wyrok w zawiasach , a potem już tylko wykona obiecane wyroki śmierci i dopiero pójdzie siedzieć.