Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
11 października 2018

Zderzenie samochodów tuż przed pasami

Zderzenie samochodów tuż przed pasami
fot. PSP Jastrzębie

W środę doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych, tuż przed przejściem dla pieszych na ulicy Pszczyńskiej. Konieczna okazała się interwencja strażaków.

Około godziny 10:00 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o kolizji 4 samochodów osobowych. Samochody uczestniczące w zdarzeniu to: VW Polo, VW Transporter, Opel Astra, Renault Megane. Do zdarzenia doszło przed przejściem dla pieszych. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach uczestniczących w kolizji, zakręceniu instalacji gazowej w jednym z samochodów, usunięciu z jezdni płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Samochód marki VW Polo w chwili przyjazdu zastępów straży pożarnej znajdował się na poboczu i został przepakowany - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie dwóch samochodów Zderzenie dwóch samochodów

Dachowanie samochodu na Pszczyńskiej Dachowanie samochodu na Pszczyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do Radio Teheran11.10.2018 17:00

Nie. Pani Prezydent nie zajmuje się drobnymi sprawami, bo nie ma na to czasu. Nawet nie wie o tym problemie. Spytaj prezesa jakiejś firmy ile razy sprzątany jest teren firmy, ilu strażników pracuje wciągu doby, lub o podobne drobiazgi. On o tym nie ma pojęcia. On ma od tego pracowników. Jak dotrze do niego problem, to każde odpowiedzialnemu pracownikowi i sprawdzić i wyjaśnić sprawę. Tak działa każdy dobry menadżer z prawdziwego zdarzenia. Jak będzie zajmował się drobiazgami, to firma będzie padać.
Ma rację "podhalanin". Codziennie chodzę przez to skrzyżowanie i potwierdzam, że są korki i spore zanieczyszczenie powietrza. A przy okazji. Komu są potrzebne światła pod OBI. To zwykły szpan i utrudnienie w ruchu.
Szkoda, że tak słabo z twoim rozumem. Ale mniemanie masz o sobie duże. O wiele za duże. Jesteś chłopkiem roztropkiem. W dodatku prowokatorem. Tak jak Mohamed. Czy to nie ty? To nie jest moralne.

Radio Teheran11.10.2018 14:32

@Światła które szkodzą
"Pani Prezydent może się zająć tym problemem, każąc swej podwładnej/nemu i uzasadnić włączenie świateł przez cały tydzień"

Wymagasz zbyt wiele.

Światła które szkodzą11.10.2018 11:57

Skrzyżowanie Bożka z Podhalańską jest blokowane przez światła. Gdy są nieczynne, nie ma korka. I wszyscy kierowcy sobie radzą. Gdy światła są czynne, robią się kolejki po 10 - 15 samochodów z oby stron na ul. Podhalańskiej. Urzędnicy a może jeden, właściwy urzędnik nie reaguje. To po co on jest? Dla zarobków?! Nam tacy urzędnicy nie są potrzebni. To my im płacimy i wymagamy racjonalnego, przemyślanego działania.
Czy Pani Prezydent może się zająć tym problemem, każąc swej podwładnej/nemu i uzasadnić włączenie świateł przez cały tydzień. My, mieszkający w pobliżu tego skrzyżowania, mamy dosyć codziennego wdychania spalin. One trują.
Podhalanin

zagapienie czy 11.10.2018 10:21

zbyt szybka jazda ?