Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
11 października 2018

Kobieta nożem zaatakowała synową?

Kobieta nożem zaatakowała synową?
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę wieczorem Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie, że teściowa nożem zaatakowała synową. Na miejsce niezwłocznie udał się policyjny patrol. 

Na miejsce, czyli na ulicę Pszczyńską, udał się policyjny patrol i dokonał rozeznania, czy informacje podane w zgłoszeniu są prawdziwe.

- Okazało się, że kobieta, która miał być zaatakowana nożem przez przyszłą teściową wymyśliła sobie całe zdarzenie. Stwierdziła, że wezwała policję, ponieważ chciała się pozbyć starszej kobiety z domu i mieć „wolną chatę". Za bezpodstawne wezwanie policji zostanie ukarana mandatem - relacjonuje mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Warto wiedzieć, że bezpodstawne wezwanie policji lub innych służb jest wykroczeniem, które opisuje art. 66 Kodeksu wykroczeń. Osoba dopuszczająca się tego czynu może zostać aresztowana, pozbawiona wolności lub otrzymać grzywnę w wysokości do 1500 zł. 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Samochód dachował na wiadukcie Samochód dachował na wiadukcie

Włamywał się do myjni, kradł obrączki i portfele Włamywał się do myjni, kradł obrączki i portfele

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Byk14.10.2018 18:24

Tam mieszka chory gatunek ludzi/.

Hmmm.14.10.2018 12:55

@radiowiec
I wcale sie nie dziwie.Mając takich mieszkańców jak ty,nie może być inaczej

Seboc14.10.2018 11:53

Piękne graffiti na budynku.

Zuza13.10.2018 8:33

Nie każdy jest tam marginesem różnie się ludziom w życiu układa nie patrzy się na ludzi z góry jeszcze się jej mnie pomaga

Denzel13.10.2018 7:48

Elektorat pis,na bank.

Ola12.10.2018 19:36

Ile lat ma ta synowa.?

Radio Teheran12.10.2018 11:01

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (14)