Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
12 października 2018

W sobotę helikoptery nad OWN

W sobotę helikoptery nad OWN
fot. UM Jastrzębie

W sobotę zapowiada się niezła impreza na OWN. Można będzie zobaczyć na niebie deszcz helikopterów.

To będzie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.  Mieszkańcy są zaproszeni na teren Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, aby wspólnie spędzić czas w nietypowy sposób.

 - Poznamy miasto w 360°. Weźcie swoje smartfony i okulary 360°. Nie macie? Żaden problem - dostaniecie na miejscu. W weekendowy nastrój wkręci nas świetna muzyka, a niebo nad nami rozjaśni deszcz helikopterów LED. Zaintrygowani? To zapraszamy i widzimy się na OWN- 13 października od godziny 19: 00 - tajemniczo zapraszają urzędnicy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc

Na ten seans tylko w krawacie - kino letnie na OWN Na ten seans tylko w krawacie - kino letnie na OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
do seboc14.10.2018 19:35

Bądź raz mądrzejszy od tego co piszesz i spojrzyj na siebie krytycznie. Jesteś menelem co najmniej umysłowym. Czy ma jeszcze inne podpisy, którymi się tu posługujesz? I nie kłam.

Zdecydowane NIE14.10.2018 19:33

Znalazłem informację, że w sobotę zostanie wyświetlony w "domu Zdrojowym" film poświęcony lotnikom Żwirko i Wigura p.t. "Sława bohaterom". Należy im się taki film. Zwabiony takim tytułem, poszedłem z rodziną. To był jakiś beznadziejnie źle zmontowany pokaz obrazków i krótkich ujęć filmowych, o młodych ludziach faszyzujących. To mieli być bohaterowie, którym należy się sława? To byli wrogowie Polski i przypadkowi młodzi harcerze. Wyszliśmy podczas tego pokazu na długo przed końcem tego szmatławca. Nie tylko my. Na pokaz przyszło ponad 20 osób. Wyszło 9 - 10 osób, wstrząśniętych kłamstwami jakie zobaczyli a wcześniej usłyszeli. Obecny był p. Łukasz Kasza, który nie oglądał filmu bo zajmował się swoim smartfonem. Przywitany oklaskami 3 osób i gwizdami innych kilku osób. Po filmie znikł. Chyba wyszedł bocznym wyjściem, żeby nie drażnić mieszkańców.
Przed "filmem" jego twórca wygłosił kilka kłamstw. Dwa z nich: Górnicy zastrajkowali, bo ktoś ukradł milion złotych i dlatego strzelał do nich policja. Łukasz Kasza chce uruchomić połączenie kolejowe ze światem.
Żałosny typek udający, że umie robić filmy, ulotnił się zaraz po wstępnym kłamliwym wystąpieniu.
Jeśli ktoś napotka tego typa, może mu powiedzieć, że kłamcą i nieukiem. Film o Żwirce i Wigurze, można bardzo łatwo stworzyć, przedstawiając zdjęcia i opowieść o ich sukcesach i codziennych działaniach na rzecz rozwoju naszego lotnictwa. Tylko zupełny ignorant mógł tak popsuć ten temat i tak okłamać, licząc na wsparcie finansowe, aby stworzyć, jak nas postraszył, film pełnometrażowy. Proszę się nie dać uszukać.

popularny14.10.2018 8:47

Wreszcie w sobotę słychać w Jastrzębiu muzykę. Na OWNie grają, pod kinem grają.... to miasto ożywa... aż chce się z domu wyjść na miasto a nie wyjechać poza.

Seboc13.10.2018 19:13

Ostatnio krążył - w czwartek śmigłowiec lpr koło szpitala około h 17:00.

Hmmm.13.10.2018 18:01

@ bast
A jak nie przyjde,lecz przyjade to też zobacze?

Piston, Nusiek i Romek 13.10.2018 17:11

ja co miesiąc widze helikopter jak zona dostanie 500+ . i zaczynamy grilować i pić z sasiaddami

Do Bast13.10.2018 16:16

Nie wydajesz się inteligentną osobą. Raczej jej odwrotnością. W dodatku, jesteś chory z nienawiści. Rozumiem, że wszystko co robią inni, boli cię fizycznie. Wolisz siedzieć przed telewizorem i oglądać głupawe programy. Najlepiej jak tam ktoś dostaje tzw. bęcki.
Reprezentujesz najbardziej smutną grupę mieszkańców.

Pokaż wszystkie opinie (26)