Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
15 października 2018

Zderzenie dwóch samochodów na Pszczyńskiej

Zderzenie dwóch samochodów na Pszczyńskiej
fot. kb /jastrzebieonline

W sobotę około godziny 16:00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodów na ulicy Pszczyńskiej.

W sobotę po południu służby mundurowe naszego miasta otrzymały informację o zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Pszczyńskiej, na wysokości parafii pod wezwaniem św. Katarzyny i Opatrzności Bożej. Na miejsce przybył policyjny patrol ruchu drogowego, straż pożarna oraz ratownictwo medyczne.

Według relacji świadków zdarzenia co najmniej jednej osobie udzielono pomocy medycznej i przewieziono ją do szpitala. Pas jezdni w stronę Pawłowic oraz wjazd i wyjazd do kościoła był zablokowany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Zderzenie samochodu z motocyklem na Cieszyńskiej Zderzenie samochodu z motocyklem na Cieszyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość16.10.2018 12:12

Stary moher wpadł do Sanktuarium na modły. Po wszystkim myślał że się mu nieśmiertelność włączyła a znak STOP to dla niewierzących.

Gość15.10.2018 14:28

Stary moher wpadł do Sanktuarium na modły. Po wszystkim myślał że się mu nieśmiertelność włączyła a znak STOP to dla niewierzących.

Jaka była przyczyna ? 15.10.2018 12:34

Kto zawinił i dlaczego?