Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
15 października 2018

Zderzenie dwóch samochodów na Pszczyńskiej

Zderzenie dwóch samochodów na Pszczyńskiej
fot. kb /jastrzebieonline

W sobotę około godziny 16:00 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodów na ulicy Pszczyńskiej.

W sobotę po południu służby mundurowe naszego miasta otrzymały informację o zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Pszczyńskiej, na wysokości parafii pod wezwaniem św. Katarzyny i Opatrzności Bożej. Na miejsce przybył policyjny patrol ruchu drogowego, straż pożarna oraz ratownictwo medyczne.

Według relacji świadków zdarzenia co najmniej jednej osobie udzielono pomocy medycznej i przewieziono ją do szpitala. Pas jezdni w stronę Pawłowic oraz wjazd i wyjazd do kościoła był zablokowany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość16.10.2018 12:12

Stary moher wpadł do Sanktuarium na modły. Po wszystkim myślał że się mu nieśmiertelność włączyła a znak STOP to dla niewierzących.

Gość15.10.2018 14:28

Stary moher wpadł do Sanktuarium na modły. Po wszystkim myślał że się mu nieśmiertelność włączyła a znak STOP to dla niewierzących.

Jaka była przyczyna ? 15.10.2018 12:34

Kto zawinił i dlaczego?