Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
15 października 2018

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek wieczorem opublikowaliśmy komunikat policyjny o tym, że zaginął 35-letni mieszkaniec Jastrzębia. Już wieczorem na naszym profilu FB odezwały się osoby posiadające informacje, gdzie znajduje się mężczyzna. Policja dziękuje za pomoc.

Jastrzębscy policjanci poszukiwali 35-letniego mieszkańca Jastrzębia po tym, jak jego rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Mężczyzna w dniu 27 lipca br. wyszedł z mieszkania rodziców i nie powrócił i od tego czasu nie kontaktował się z bliskimi.

- Mundurowi sprawdzali okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Dodatkowo na stronie internetowej KMP w Jastrzębiu-Zdroju oraz w środkach masowego przekazu, zamieszczony został komunikat ze zdjęciem zaginionego z informacją o jego poszukiwaniach. Wczoraj po południu, poszukiwany mężczyzna nawiązał kontakt z rodziną. Dziękujemy osobie, która przyczyniła się do ustalenia miejsca przebywania zganionego, a także dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionego w środkach masowego przekazu - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Ryl16.10.2018 13:55

To jest Jastrzębie jaka nagroda?

dysydent15.10.2018 21:51

Policja dostała prawo usuwania śpiących bezdomnych z miejsc publicznych. Władze Węgier twierdzą, że nowe przepisy wprowadzają "w interesie społeczeństwa jako całości". Zostały one uchwalone w czerwcu, a teraz weszły w życie. A kiedy w Jastrzębiu?

Gość15.10.2018 21:26

Daliśmy radę!

Gość15.10.2018 20:28

Pięknie, widać w ludziach jest siła!

daroo15.10.2018 20:25

W necie jest moc

Mokry Marian15.10.2018 20:02

Policja tylko karze.

Seboc15.10.2018 19:18

A gdzie nagroda ? To musi działać w dwie strony. Policja każe policja nagradza. A tu ?