Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
16 października 2018

JSW: Są problemy w negocjacjach? Ile zapłacą?

JSW: Są problemy w negocjacjach? Ile zapłacą?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa prowadzi obecnie negocjacje w sprawie zakupu Przedsiębiorstwa Budowy Szybów.  Jednak negocjacje zostały przedłużone do dnia 4 grudnia.

- Pierwotny termin, wynoszący 3 miesiące od daty podpisania Term-Sheet, został przedłużony ze względu na trwające w dalszym ciągu negocjacje oraz poziom skomplikowania i złożoności całej transakcji - poinformowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

JSW chce kupić Przedsiębiorstwo Budowy Szybów, aby uniezależnić się od firm prywatnych i mieć wpływ na przebieg podejmowanych prac. PBSz zajęłoby się również robotami przygotowawczymi. Mogłoby wykonywać zadania na zlecenie innych spółek górniczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW pożycza pieniądze od Chińczyków JSW pożycza pieniądze od Chińczyków

JSW kupuje firmę za 204 mln zł JSW kupuje firmę za 204 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
miro16.10.2018 21:49

A kiedy oddadzą piniondze za 2013 rok!!

Ryflik16.10.2018 21:10

Kiedy bedzie SRK na Boryni??

Pebeeszowiec16.10.2018 19:50

Jak nas kupi JSW to będą nami wycierać przodki co inne firmy nie chcą robić. Najbardziej opłacalne roboty szybowe będzie robiło PPG, a nam zostaną ochłapy.

Gość16.10.2018 18:37

Kupują PBSz? Bo w planach jeszcze jeden szyb w okolicy naszego miasta.Ale to tylko pikuś z tym co robi ta firma w Polsce i na świecie. Szukajcie po internecie to znajdziecie. Tak po krotce: prężnie działają w w KGHM, Zagłębie Lubelskie, Ameryka Południowa... Ktoś ma okazję zebrać ich zyski a ktoś inny się na to godzi.

Jaro16.10.2018 17:55

Były JZR-y dołowe to ich zlikwidowali to także była solidna firma do wykonywania robót przygotowawczych dlaczego teraz kupować nową? a JZR-y przywrócić do takich prac i to bez kupna firmy bo jako powierzchnia dalej istnieje. A z resztą po h.. te firmy dla emerytów. Przyjąć ludzi pod spółkę stworzyć nowe oddziały GRP i ok.

Prawie emeryt16.10.2018 16:29

Już raz Szczygłowice kupili to wszyscy za to zapłacili zapaścią spółki. Skoro Bbsz miałby wykonywać roboty przygotowawcze to co bedą robić obecne GRP? ścieki? hahaha dobre. Tam to Bytomia nazot!!!

Endriu 16.10.2018 15:51

esiek pysk to masz ty i sam jesteś leber skoro twierdzisz ze jesteśmy nienazarci bo chcemy pieniadze które nam się należą a które juz w lipcu wziąłeś to zamknij ryj pajacu egoisto i cies z się ze jest dostałeś anie żałuj komuś kto na nie zasłużył tak samo jak ty.

Pokaż wszystkie opinie (21)