Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
18 października 2018

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Ponad tydzień trwała internetowa ankieta wyborcza na JastrzebieOnline.pl. Główne pytanie brzmiało "Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta miasta?". W ankiecie wzięło udział 6217 internautów. Na kogo zagłosowali jastrzębianie?

W głosowaniu internetowym wzięło udział ponad 6000 osób. Najaktywniejsza była grupa mężczyzn - 63,80% (kobiety - 36,20%). Na pytanie na kogo zagłosują w nadchodzących wyborach, internauci najczęściej głosowali na obecną prezydent Annę Hetman - ponad 54% ankietowanych. Na drugim miejscu uplasował się Łukasz Kasza (PiS) z wynikiem 24,21%.

 
 
 
 
 
 

W przypadku głosowania na radnych również najczęściej internauci głosowali na radnych z komitetu Koalicji Anny Hetman (38,64%). Drugie miejsce zajęli radni PiS z wynikiem 23,67%. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio radni z Kukiz '15 (14,77%), Wspólnota Samorządowa (9,28%), Samorządne Jastrzębie (8,81%) i Lewica Razem (4,83%).

 
 
 
 
 
 
 

Przy wyborze kandydatów jastrzębianie w 54% procentach nie kierują się przynależnością partyjną. Pozostałe 46% wskazało, że przynależność polityczna jest ważna. Wyniki wyborów nie były widoczne dla głosujących. Jako, że w przeszłości dochodziło do nabijania głosów przez komitety wyborcze, tym razem zostały poproszone o nie głosowanie w nasze ankiecie.

Czy wyniki ankiety internautów przełożą się na oficjalne wyniki głosowania? Dowiemy się tego 21 października

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Samorząd: Porozumienie czy kłótnia? Samorząd: Porozumienie czy kłótnia?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (63)
Byk22.10.2018 8:50

Dobrze że SLD nie weszło. To chociaz ludzie tu mądrzy są,ze na tych ludzi nie głosują.

Pan InformatorPan Informator21.10.2018 22:12

@TPW Nie mógł Pan śledzić ankiety ponieważ jej wyniki były niewidoczne dla internautów :)

TPW 21.10.2018 22:11

Dziwne bo sledzilem ankiete do końca i różnica była znikoma, rzędu dziesietnych części procenta

Rolex 21.10.2018 17:49

Chcecie zmiany to zacznijcie od siebie.

Gość zołza z zofiówki 19.10.2018 23:57

Każdy szanujący się internauta ma dostęp do programów wyborczych naszych kandydatów- reszta ro dobre chęci posprawdzać i czytać ze zrozumieniem.
Niestety tu potrzebne są jeszcze chęci pójścia na wybory ,bo samym biadoleniem nie będziemy mogli zmienić naszego Jastrzębia

IDŹ NA WYBORY19.10.2018 23:54

Drodzy Rodacy! Jeżeli chcecie naprawdę dobrej zmiany i Polski wolnej od ciemnogrodu, oszołomstwa, brunatnej zarazy, gebelsowskiej propagandy, zakłamania, nepotyzmu, kolesiostwa, misiewiczów, nagród wypłacanych pod stołem, rządowego bizancjum, szybujących kosztów utrzymania , arogancji władzy, dyktatu mafii w sutannach, szemranych fundacji, ułaskawiania kolesi, badziewnych pomników, zmuszania kobiet do rodzenia martwych i zdeformowanych płodów , to w wyborach oddajcie głos na dowolną partię byle nie na tych obłudników z dojnej zmiany.

Gość19.10.2018 23:49

Tylko prezydent Anna Hetman!

Pokaż wszystkie opinie (63)