Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 października 2018

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej
fot. UM Jastrzębie

Miejsca parkingowe nie od dzisiaj są bolączka Jastrzębia. Magistrat stara się temu zaradzić budując nowe parkingi lub remontując, poszerzając dotychczas istniejące.

W środę zakończył się remont parkingu przy ulicy Podhalańskiej. W ramach zadania wymieniona została podbudowa i wykonana nawierzchnia z kostki brukowej. Po remoncie wydzielonych zostało tutaj 70 miejsc parkingowych. Koszt robót wyniósł 265 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy na Podhalańskiej są potrzebne ekrany akustyczne? Czy na Podhalańskiej są potrzebne ekrany akustyczne?

Zastawiają dojazd do śmietników Zastawiają dojazd do śmietników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Roleski18.10.2018 22:10

@Do malkontentów, swoje myśli kierujesz do grupy do której należysz. Nic Ci się nie podoba poza działaniami twej królowej, a właściwie hetmanowej.

https://www.google.com/search?q=liczba+mieszka%C5%84c%C3%B3w+jastrzebie+zdr%C3%B3j&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b 

Tak prezentuje się rozwój miasta. Dobrze, że te dane są mało aktualne bo jest gorzej.

Blokers18.10.2018 16:26

Do Blokers
Dziś o 14:26 Pracujesz w UM ? tak myślałem nie bój się o posadę jak dobrze liżesz to zostaniesz.

gość18.10.2018 15:50

Dlaczego aż 265 tysięcy zł na 70 miejsc parkingowych? ILe był ofert? Kto wykonał usługę i jakie są warunki gwarqancji?

szczepionkowy faszyzm18.10.2018 14:31

Patrząc na to co się teraz wyrabia w J-biu można odnieść wrażenie, że figura oszczędzała na te kilka miesięcy przed wyborami. No może poza długim remontem Mazowieckiej...
Ale nie, ja się czepiam, to nie jest pr...
maro, dokładnie, ja tez poproszę progi zwalniające na ul. Witczaka (basen i Jagódka - strefa 30km/h) i 1 Maja na wysokości piekarni Kasparek i Dąbrówki.

Do Blokers18.10.2018 14:26

Wszystko co robi urząd miasta jest jego obowiązkiem. Tylko dlaczego jeden prezydent potrafi zrobić o wiele więcej od innych. Niektórzy tłumaczyli się, że "nie można. nie da się". Zauważyłeś to Blokersie. Czy to ty śmiecisz wyrzucając śmieci przez balkon lub okna. Czy to ty rzucasz w krzaki to czego niepotrzebne. starą paczkę po papierosach, butelkę po soczku lub piwie, i tym podobne rzeczy? Czy wiesz, że przez takie wyrzucanie śmieci trzeba wydawać pieniądze n sprzątanie? Spółdzielnie mają już kamery do obserwacji balkonów. Wyrzucanie będzie kosztowne. Jeden pet = 100zł za sprzątanie. Rachunki już są wystawione takim prostakom.
MAMY NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ MÓZG CI SIĘ ROZWINIE!

Gość18.10.2018 11:52

Czyli parkingi są tańsze w budowie, niż wybieg dla psów

Blokers18.10.2018 11:52

Budowa czy modernizaja parkingu to nie jest żadna inwestycja to tylko psi obowiązek władzy miasta by dbać o komfort życia mieszkańców. Tylko , że w tym grajdole położenie 20 m chodnika urasta do wydarzenia na miarę otwarcia metra.

Gość18.10.2018 11:23

Zapiszcie sobie dane od wykonawcy remontu żeby na gwarancji wam to naprawił bo UM to olewa jak wszystko inne.

maro18.10.2018 9:43

No pani prezydent do wyborów jeszcze 3 dni...może coś na szybko tak jak do tej pory!!! chociaż jakiś próg spowalniający? zawsze coś.

Do malkontów18.10.2018 9:04

Podobno nic się nie robi w Jastrzębiu. Koło Zofiówki, przy tzw. "Okrąglaku" też jest nowy parking. Kolejny parking już jest w planach. Czy nie zaparkingujemy miasta?
Ciągle coś powstaje, coś się dzieje. Pani Szymańska chętna do bycia prezydentem miasta, nie może się obudzić z dobrą energią. Powinna otworzyć oczy. Pan Jakub Gruszka chciałby odpocząć po dwóch latach pracy na fotelu prezydenckim. W dodatku już oszukuje ze swoim poparciem wśród mieszkańców. Pokazuje jakim byłby prezydentem. Bardzo PiS-owskim. Co zdanie to oszustwo. Czy Pan Łukasz Kasza nadal coś knuje. On i jego prowadzący to robią najlepiej. Są tak wyspecjalizowani, że niczego innego nie potrafią.

Pokaż wszystkie opinie (10)