Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 października 2018

V Festiwal Piosenki Angielskiej

V Festiwal Piosenki Angielskiej
zS 2

W Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego odbył się V Festiwal Piosenki Angielskiej. Młodzież chętnie  wzięła udział w imprezie. 

Festiwal odbył się w gościnnych murach Zespołu Szkół nr 2. Jury oceniało nie tylko poprawność językowa, ale również sposób wykonania utworu, jego interpretację. Nie zabrakło chętnych chcących śpiewająco zmierzyć się z językiem Shakespeare’a.

I miejsce ex aequo zajęli - Daria Łubowska ZS nr 3 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Adele 'Set Fire'  i Dominika Brodziak ZS nr 2 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Charlotte Cardin 'Dirty, Dirty'

III miejsce  - Martyna Matloch ZS Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju. 

Jury konkursu: Przemysław Strączek jazzman, Paul Robinson lektor związany ze szkołą językową Be Best w Żorach oraz Anna Widać nauczycielka języka angielskiego w ZS nr 2. Sponsorzy nagród (kursy językowe ) szkoły językowe Tower oraz Right Now.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzi uczą się języków obcych Młodzi uczą się języków obcych

Strażacy uratowali sarnę Strażacy uratowali sarnę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.10.2018 16:09

Brawo !

Radio Teheran18.10.2018 12:33

Niech zrobia festiwal piosenki perskiej. Mozna w ten sposob wesprzec moralnie kobiety, ktorym oficjalnie samodzielnie spiewac nie wolno.
https://www.youtube.com/watch?v=AlbMzSSNY5A 

Mimo to, to wynika z perskiej tradycji, muzyka, taniec i wszelkie przejawy aktywnosci artystycznej, sa doslownie wszedzie.

Oficjalnie nie mozna, ale jednej babce sie udalo zorganizowac kobiecy koncert. Powstal o tym film dokumentalny.
https://www.youtube.com/watch?v=N4U8TPSz0K8 

KAZ18.10.2018 11:26

A może by tak festiwal Polskiej muzyki.