Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
18 października 2018

V Festiwal Piosenki Angielskiej

V Festiwal Piosenki Angielskiej
zS 2

W Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego odbył się V Festiwal Piosenki Angielskiej. Młodzież chętnie  wzięła udział w imprezie. 

Festiwal odbył się w gościnnych murach Zespołu Szkół nr 2. Jury oceniało nie tylko poprawność językowa, ale również sposób wykonania utworu, jego interpretację. Nie zabrakło chętnych chcących śpiewająco zmierzyć się z językiem Shakespeare’a.

I miejsce ex aequo zajęli - Daria Łubowska ZS nr 3 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Adele 'Set Fire'  i Dominika Brodziak ZS nr 2 w Jastrzębiu Zdroju z piosenką Charlotte Cardin 'Dirty, Dirty'

III miejsce  - Martyna Matloch ZS Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju. 

Jury konkursu: Przemysław Strączek jazzman, Paul Robinson lektor związany ze szkołą językową Be Best w Żorach oraz Anna Widać nauczycielka języka angielskiego w ZS nr 2. Sponsorzy nagród (kursy językowe ) szkoły językowe Tower oraz Right Now.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Z "Korfantym" o Śląsku w ZS 2 Z "Korfantym" o Śląsku w ZS 2

W ZS nr 2 o powstaniach śląskich W ZS nr 2 o powstaniach śląskich

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.10.2018 16:09

Brawo !

Radio Teheran18.10.2018 12:33

Niech zrobia festiwal piosenki perskiej. Mozna w ten sposob wesprzec moralnie kobiety, ktorym oficjalnie samodzielnie spiewac nie wolno.
https://www.youtube.com/watch?v=AlbMzSSNY5A 

Mimo to, to wynika z perskiej tradycji, muzyka, taniec i wszelkie przejawy aktywnosci artystycznej, sa doslownie wszedzie.

Oficjalnie nie mozna, ale jednej babce sie udalo zorganizowac kobiecy koncert. Powstal o tym film dokumentalny.
https://www.youtube.com/watch?v=N4U8TPSz0K8 

KAZ18.10.2018 11:26

A może by tak festiwal Polskiej muzyki.