Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
19 października 2018

Jastrzębie wspiera przedsiębiorczość

Jastrzębie wspiera przedsiębiorczość
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój zostało uznane za miasto, które wspiera małą i średnią przedsiębiorczość. Prezydent Anna Hetman otrzymała tytuł „Lidera, który wspiera MŚP.

Podczas Europejskiego Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach nasze miasto uznane zostało za ośrodek, który wspiera małą i średnią przedsiębiorczość, a prezydent Anna Hetman otrzymała tytuł „Lidera MŚP”.

- To dla mnie duże wyróżnienie, bo - jak czytamy w uzasadnieniu - otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały - mówi prezydent miasta Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec GKS wygrywa na Harcerskiej ze Stalą Mielec

Bezbramkowy remis GKSu z Niecieczą Bezbramkowy remis GKSu z Niecieczą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Daniel22.10.2018 13:35

Widzę że komuna i propaganda u niektórych dalej dobrze się rozwija ... Jutro będą malować trawę na zimę.

Janusz22.10.2018 11:14

Najbardziej mi się w tym słowie podoba fragment "biorczość" Strasznie po tym co Sawicka pokazała i Jej nastepy nadaj się do brania tego co nie Ich

mily21.10.2018 9:50

wymiencie proszę jastrzebskich przedsiębiorców

do R Teheran19.10.2018 19:30

Ty nadal tkwisz w czasach gdy jeszcze działał "socjalizm" a firmy dopiero powstawały. Oglądałeś "40-latka 10 lat" później i uwierzyłeś w "prawdę ekranu". PiS to wykorzystuje, tak jak ty. "Bo głupi we wszystko uwierzą co im się podsunie" jak szczerze powiedział Morawiecki. I jesteś tego przykładem.
Do Leszek: To ty? Przed jakimi wyborami? Po wyborach. Z przed 4 lat.

do bezmyślnych19.10.2018 19:24

Jak głupi się nie odzywa, to wygląda mądrze. Po co się ujawniacie?!

#R Polish Power19.10.2018 17:41

Przed wyborami jaki wysyp nagród. To jest naprawdę bezczelność. Oni myślą że mogą nieustannie robić z nas głupków? Zakończmy ten POPiS-owy teatr.

Leszek19.10.2018 12:09

Przed wyborami hahaha

Pokaż wszystkie opinie (12)