Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°18°
22 października 2018

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie
fot. JastrzebieOnline.pl

W dniach,  9-10 października 2018 r., odbył się w Pszowie III Międzynarodowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy oraz honorowym patronatem ks. prof. Jerzego Szymika.

Szkołę Podstawową nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju i Zespół Wokalny "Wiolinki" reprezentowały: dwie grupy wokalne (młodsza i starsza), duet i dwie solistki.

Odpowiednio dobrany repertuar, świetna interpretacja utworów, duże umiejętności wokalne i ładna choreografia spowodowały, że występ spodobał się jurorom, czego wynikiem są przyznane miejsca: Grand Prix - solistka Weronika Machura, I miejsce - duet Jan Noszczyk i Damian Chmura (aranżacja utworu - J. Moroń), II miejsce - solistka Dominika Filipek, II miejsce - ZW "Wiolinki" gr. starsza, wyróżnienie - ZW Wiolinki" gr. młodsza.

Ogłoszenie wyników odbyło się 15 października br., podczas Koncertu Galowego, w którym m in. uczestniczyła zdobywczyni GRAND PRIX - Weronika Machura.

- Z całego serca gratulujemy WSZYSTKIM DZIECIOM i dziękujemy RODZICOM za bezpośrednie  zainteresowanie się wyżej wymienionym Przeglądem. Po prostu jesteście WSPANIALI! – mówi Henryka Moroń, dyrektor artystyczny zespołu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa Wybrano nowy zarząd JSW. Ciągle bez prezesa

Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę! Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość22.10.2018 22:55

Gratulacje !

Niema patriotyzmu22.10.2018 20:23

Jest udawany patriotyzm. Obnoszenie się z pseudo patriotyzmem jest naganne. To anty patriotyzm.
To codzienna chęć niesienia pomocy ludziom, którzy tego potrzebują. To przytrzymanie otwartych drzwi sąsiadowi. To drobna pomoc. Choćby poniesienie zakupów osobie starszej.
Czy ktoś z czytających tak zrobił choć raz?
Nasze święto 100 lecia niepodległości, jest smutne. Kończy nam się wolność zabierana nam przez PiS. A dobiją ludzie głupi, którzy popierają tą partię.

Radio Teheran22.10.2018 11:07

"odbył się w Pszowie III Międzynarodowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej"

Kiedys taki byl w Kolobrzegu.
Tez byl miedzynarodowy, goscie z ZSRR sie pojawiali.