Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
21 października 2018

Jastrzębianie wybierali prezydenta i radnych

Jastrzębianie wybierali prezydenta i radnych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę od godziny 7:00 jastrzębianie głosowali w wyborach samorządowych. W Jastrzębiu wybierzemy prezydenta oraz 23 radnych. Głosowanie potrwa do godziny 21:00. JastrzebieOnline.pl po 21:00 będzie na bieżąco podawać nieoficjalne cząstkowe wyniki wyborów.

Przypomnijmy, o fotel prezydenta miasta będzie ubiegać się 5 kandydatów - obecna prezydent Anna Hetman, Jakub Gruszka (Kukiz '15), Łukasz Kasza (PiS), Jarosław Ligas (Lewica Razem), Janina Szymańska (Samorządne Jastrzębie). Ugrupowania jakie wystawiły swoich radnych to Koalicja Anny Hetman, Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Wspólnota Samorządowa, Lewica Razem oraz Samorządne Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
O boszszszzz22.10.2018 7:25

Czy stawianie przecinków jest zbyt trudne ? Qwerty, bełkoczesz jak niemowlę.

Qwerty22.10.2018 7:09

Jak dla mnie takie wybory to totalna porazka nie ma informacji o punktavh wyborczych dobrze ze za sprawa pana nizej wiedzielismy gdzie isc boni u nas w klatce bylo pana ogloszenie :) jastrzebiu potrzebni sa mlodzi ludzie a nie seniorzy.. oni swoj czas juz mieli. A co do pani prezydent sie nie wypowiadam obudzila sie przed wyborami i nagle own gotowe nagle kolejne plany a gdzie wielka darmowa komunikacja gdzie reszta obiecanek cacanek ? Reka reke myje...

Gość22.10.2018 1:43

Ważne jest kto wygra ale jak radni z poprzedniej epoki wejdą to nic się nie zmieni. Średnia wieku 60 plus

Bbbb21.10.2018 22:36

KASZA jest dobra ale do gulaszu:))))

Demokracja w wykonaniu Hetman21.10.2018 22:35

Pani prezydent tak często fotografuje się w gronie seniorów, a nie potrafi im nawet przekazać gdzie mogą głosować! Dno!

PIS21.10.2018 22:35

czesc i chwala bohaterom

Artur Domaszk do YrekDziś o 21:5421.10.2018 22:32

Obwieszczenie, o którym mowa musi być podane na 30 dni przed dniem wyborów w Biuletynie Informacji Publicznej.

Czyli w skrócie: "jak człowieku sam się zainteresujesz i znajdziesz obwieszczenie na stronie jastrzębskiego BIPu lub w samym Urzędzie Miasta, to się dowiesz. A jak nie, to pójdziesz w ciemno tam gdzie zawsze i nie trafisz, najwyżej nie zagłosujesz".

Nie tędy droga...

Pokaż wszystkie opinie (32)