Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°17°
22 października 2018

Hetman wygra w I turze? Trwa liczenie głosów

Hetman wygra w I turze? Trwa liczenie głosów

Według nieoficjalnych informacji już tylko jedna komisja w Jastrzębiu liczy głosy, jakie mieszkańcy oddali na kandydatów na urząd prezydenta miasta. Prowadzi Anna Hetman z wynikiem 50,01% głosów.

Nie mamy jescze informacji z poszczególnych komisji, ale jak się dowiedzieliśmy, w mieście tylko jedna komisja liczy jeszcze głosy. Po przeliczeniu głosów z 38 z 39 wszystkich komisji na prowadzeniu w wyścigu o fotel prezydenta miasta jeest Anna Hetman z wynikiem 50,01 proc.

Głosy z ostatniej komisji zadecydują, czy w Jastrzębiu dojdzie do drugiej tury, czy Anna Hetman jako pierwsza w historii miasta wygra walkę o fotel prezydenta w pierwszej turze.

Jak tylko otrzymamy jakiekolwiek informacjie z komisji, będziemy o tym informować. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (115)
do iruloid22.10.2018 20:06

Co się czaisz. Podpisz się swoim imieniem. A potem posłuchaj tych z Żor i Wodzisławia. Oni mówią, ze Jastrzębie się rozwija a u nich stagnacja. Panoszy się kościół. Nic się nowego nie tworzy. Nie tak jak w Jastrzębiu. Mam znajomych w obu miastach. Bywamy u siebie. Rozmawiamy o naszych miastach.
Nie bądź fałszywy, bo takich nikt nie lubi. Tylko ludziki z PiS takich głaszczą, i podpuszczają. A może już jesteś takim podpuszczonym? Jakie srebrniki co obiecali i kto?
Wiesiek. Osiedla Barbary

Emeryt22.10.2018 19:46

Jeszcze jak by ta banda z Pis z Matusiakiem na czele nie dostała by się do rady miasta to więcej rzeczy by było zrobione i mniej cwaniactwa i dotacji dla kleru by bylo.

Nieważne kto22.10.2018 19:35

w 1 turze wygrała Pani Hetman i to szanuję, (głosowałem inaczej). To miasto tworzą mieszkańcy, a nie pseudopolitycy...Miasto to My! Nie dzielcie się na my i oni, tak jak to od rana do wieczora, z tygodnia na tydzień....i tak dalej pokazują media tworząc Wam papkę z mózgu... Wystarczy zacząć myśleć a nie powtarzać te bzdury, które kreuje TVP i TVN...

Zadowolony22.10.2018 19:29

Brawo Pani Aniu ! Gratuluję i życzę samych sukcesów i realizacji mądrych projektów dla miasta.A mieszkańcom Jastrzębia dziękuje za rozsądek przy urnach.

Waldek22.10.2018 19:28

Brawo p.Prezydent.Pisowi dziękujemy ,nie jesteście zdolni do współpracy z innymi.

yeti22.10.2018 19:25

Ja wiem że przyczyną opóźnienia jest nie oddanie protokołu przez komisje 33. Pytam kiedy prasa to poda a nie ludzie w komentarzach poinformują.

Gość22.10.2018 19:25

Do iruloid.To leć do Żor zarobisz lepiej jak w Czechach rząd zapewnił ci 2200 super

Pokaż wszystkie opinie (115)