Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
22 października 2018

PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów?

PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Według nieoficjalnych informacji Anna Hetman wygrywa wybory w I turze. Ilość głosów, która może zdecydować o wygranej w I turze jest jednak na tyle nieduża, że według naszych informacji, PiS zażądało ponownego przeliczenia wszystkich głosów oddanych na kandydatów na prezydenta. Prawo i Sprawiedliwość nie potwierdziła jednak takich informacji.

Nieoficjalne informacje mówią, że prezydent Anna Hetman wygrała wybory w I turze niewielką przewagą głosów. Po zliczeniu głosów z 38 z 39 wszystkich komisji wynik Hetman wynosił 50,01%. Nie wiemy, jak kształtował się wynik po dodaniu głosów z ostatniej komisji, ale prewaga z pewnością była niewielka. 

Jeśli przewaga by się utrzymała, oznaczałoby to, że jastrzębianie i jastrzębianki wybrali prezydenta w pierwszej turze. Jeśli po ponownym przeliczeniu głosów wynik Anny Hetman będzie niższy od 50%, będzie nas czekała druga tura. 

Największy konkurent Anny Hetman Łukasz Kasza, z którym obecna prezydent miałaby się ewentualnie zmierzyć w II turze, osiągnął wynik ok. 36%.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapłacą za plastikowe butelki i puszki? Zapłacą za plastikowe butelki i puszki?

Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu  Poseł Matusiak na 5. miejscu kandydatów do Sejmu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (87)
Piotr i Paweł25.10.2018 10:50

Nie ważne czy Ewa ,czy inspektor Pracy czy inni o długim stażu pracy Tu jest racja . Jest forsa na dzieci Kulczyków ale nie ma na emerytury bez względu na wiek. dla długoletnio spracowanych . PiS więc zdradza własny elektorat. Dzieci pana Włodka z pod budki z piwem też i tak mają gdzieś wybory, natomiast wszyscy w PiS ie zapominają, że okrada się tych którzy na te "podarki" od dziesięcioleci pracują. To sa już chyba wyżyny PiSu . Niewiele już w nim zostało sprawiedliwości , zaczną szybko tracić.

Notak 24.10.2018 9:39

Jak PiS nie wygrywa to wybory są szemrane lub sfałszowane :D śmiech na sali

Mokry Marian23.10.2018 11:54

Ja tam uwielbiam moich rudzielcow :*****

Pasztet23.10.2018 11:15

Jest dementi na facebooku pisu

Gość23.10.2018 9:59

Inspektor pracy i Ewa sam w jednej osobie piszesz a potem sobie gratulujesz to samo kropka w kropkę na innych portalach. Może czas na lekarza powyborczego?

Ewa23.10.2018 7:04

To co napisał Pan inspektor to sama prawda. Jak tak dalej pójdzie to własny elektorat zawiedziony na PiSie odsunie się od niego nawet w wyborach do parlamentu. Moi znajomi wyborcy PO kasują 500+ i się śmieją ,jeden to ma nawet auto z napisem ufundowane z 500+.
Z drugiej strony długoletnią zatrudniani szczególnie tu na Śląsku jak to w przeszłości bywało słyszą "nie ma już pieniędzy" na rozwiązania dla Was. Przecież to jest POdlosć. i to w wykonaniu PiSu. Oj ,coś jest nie tak w tej polityce PiSu . Inni zyskają.

Inspektor Pracy22.10.2018 23:41

..a ja odnoszę nieodparte wrażenie ,ze przegrana PiS w temacie Prezydenta/ów to mimowolny rykoszet za zdradę własnego elektoratu wyborczego przez PiS. : dlaczego? otóż na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też "No cóż, tak się kończy głupie kupowanie elektoratu.. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS np..mieszkanie za złotówkę i tak do dzisiaj głosują na PO biorąc to co Im wpada i śmieją się ..to stali wyborcy PO lub osoby ktore nigdy nie uczestniczyły w zyciu kraju. ... Natomiast właśni wierni wyborcy PiSu sa wściekli na ślepe rozdawnictwo . Powiedzcie sami Politycy ---Ci z każdej opcji ?Sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r zycia --kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? ale z drugiej strony rozdawać tak szczodrze tym co nie wypracowywali i nie wypracowują ? To jest zdrada własnego elektoratu.

Pokaż wszystkie opinie (87)