Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 października 2018

Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych

Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych
fot. Jzef Żak

Ciekawi was jak powstawało nasze miasto? Już dzisiaj pojawia się szansa, aby się tego dowiedzieć, a nawet zobaczyć na archiwalnych taśmach filmowych.

Macie ochotę wyruszyć na sentymentalną podróż w czasie? Przenieść się w czasie o kilkadziesiąt lat? Nic prostszego wystarczy udać się do kina Centrum.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza we wtorek do kina Centrum na pokaz kronik filmowych o tym, jak powstawało Jastrzębie-Zdrój. Wyświetlony zostanie również film „15:10 do Jastrzębia". Projekcje poprzedzone zostaną wykładem dr. Marka Cieślińskiego. Wstęp jest darmowy. Początek, we wtorek o godzinie 17:00. Warto skorzystać z tego zaproszenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe oświetlenie w mieście Nowe oświetlenie w mieście

 "Kler" cieszy się w Jastrzębiu ogromnym zainteresowaniem "Kler" cieszy się w Jastrzębiu ogromnym zainteresowaniem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Radio Teheran23.10.2018 9:37

Te seanse odbywaly sie juz kilka razy.
Urzednicy chyba maja zakazane do kina na nie pojsc, bo nikt, ale to nikt nie wyciaga wnioskow z tych projekcji.