Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
22 października 2018

Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych

Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych
fot. Jzef Żak

Ciekawi was jak powstawało nasze miasto? Już dzisiaj pojawia się szansa, aby się tego dowiedzieć, a nawet zobaczyć na archiwalnych taśmach filmowych.

Macie ochotę wyruszyć na sentymentalną podróż w czasie? Przenieść się w czasie o kilkadziesiąt lat? Nic prostszego wystarczy udać się do kina Centrum.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza we wtorek do kina Centrum na pokaz kronik filmowych o tym, jak powstawało Jastrzębie-Zdrój. Wyświetlony zostanie również film „15:10 do Jastrzębia". Projekcje poprzedzone zostaną wykładem dr. Marka Cieślińskiego. Wstęp jest darmowy. Początek, we wtorek o godzinie 17:00. Warto skorzystać z tego zaproszenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie fontanna i pomnik górników? Będzie fontanna i pomnik górników?

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Radio Teheran23.10.2018 9:37

Te seanse odbywaly sie juz kilka razy.
Urzednicy chyba maja zakazane do kina na nie pojsc, bo nikt, ale to nikt nie wyciaga wnioskow z tych projekcji.